Samsung jaunāko televizoru Eco tālvadības pults ar saules baterijām

Samsung pults

Reizē ar savu 2021. gada 4K un 8K QLED televizoru klāstu Samsung piedāvājumā ir parādījusies jauna Eko tālvadības pults, kas, pēc uzņēmuma domām, samazinās plastmasas atkritumu tonnas un turpinās kompānijas centienus samazināt tās ietekmi uz vidi. 

No priekšpuses Eco tālvadības pults izskatās kā jebkura cita pēdējo gadu Samsung televizoru pults. Bet apgriežot to otrādi redzams garš saules bateriju panelis, kas var uzlādēt iekšējo akumulatoru. Tālvadības pults ir izgatavota no 31 grama plastmasas, un Samsung apgalvo, ka 28 procenti no tās ir pārstrādāts polietilēna tereftalāts (PET).

Samsung lēš, ka Eco tālvadības pulti varēs izmantot divus gadus, pirms izlādēsies tās akumulators. Tas ir diezgan ierobežots dzīves ilgums kaut kam, kas pievienots produktam, kuru cilvēki, visticamāk, izmantos no pieciem līdz desmit gadiem. Bet šeit uzsvars tiek likts tieši uz pārstrādātās plastmasas izmantošanu, ar kuru ievērojami tiek samazināti atkritumi. Šī ideja vismaz šķiet labāka par lielāko viedtālruņu ražotāju centieniem samazināt atkritumus, kā rezultātā jaunajiem flagmaņiem netiek pievienoti lādētāji un austiņas.

Apakšā ir USB-C ports, ja kāda iemesla dēļ tālvadības pults ir jāuzlādē ātrāk.

Samsung arī 2021. gadā turpina piekopt ekoloģiskā iepakojuma ieviešanu. Neizmantojot uz eļļas bāzes veidotu tinti un paplašinot videi draudzīgu iepakojumu piedāvājumu visiem Lifestyle un QLED TV modeļiem, Samsung ieviesis ilgtspējīgu risinājumu, kas var pārstrādāt līdz 200 000 tonnām iepakojuma gadā un pārveidot kastes par mājas dekoriem. Pēc tam, kad televizors ir izsaiņots, uz tā iepakojuma atrodams QR kods, kuru noskenējot parādīsies pamācība, kas ļaus kasti pārveidot par kaut ko noderīgu. Samsung sadarbībā ar Dezeen  mudina cilvēkus izdomāt gudrus veidus, kā atkārtoti izmantot kartona kastes.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us