HP ProBook 5330m

Pateicoties plašajam klēpjdatoru klāstam no tādiem ražotājiem kā Dell, Lenovo un Toshiba uzņēmumu darbiniekiem patiešām ir no kā izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko darba datoru. Šo klāstu papildinājusi arī HP ProBook 5330m sērija, kurā ietilpst 13 collu [i]business[/i] klases klēpjdatori ar dažādu komplektāciju. Viens no šiem klēpjdatoriem bija nonācis arī Datuves rīcībā.

Lasīt pilnu rakstu »

HP Wi-Fi Mobile Mouse

Datuves rīcībā bija nonākusi [url=http://datuve/raksts/4962/HP_piedava_pirmo_Wi_Fi_datorpeli/]HP Wi-Fi Mobile Mouse[/url] pele. HP piedāvātā pele ir pirmais nozares produkts, kas ar datoru savienojas, izmantojot Wi-Fi savienojamību. Peles apraksts un vērtējums – raksta turpinājumā.

Lasīt pilnu rakstu »

LG Optimus 2x

Datuves rīcībā (beidzot) bija nonācis LG Optimus 2x – viedtālrunis, kas CES 2011 izstādē tika prezentēts ar nosaukumu LG Star un iekļuvis Ginesa rekordu grāmatā kā pirmais tālrunis, kas aprīkots ar divu kodolu procesoru. Iespaidi un secinājumi – raksta turpinājumā.

Lasīt pilnu rakstu »

Logitech M305 Fantasy

Datuvē jau tika rakstīts par [url=http://datuve/raksts/4806/Sagaidi_pavasari_ar_spilgtajam_Logitech_Fantasy_kolekcijas_pelem/]Logitech Fantasy[/url] kolekcijas bezvadu pelēm, kuras pēc Logitech vārdiem “ienes jūsu dzīvē mazliet fantāzijas” un pieejamas arī Latvijas patērētājiem. Apskatā minēti sērijas pārstāves – [url=http://www.dateks.lv/p/important/cenas/16/36086_logitech_m305.php]Logitech M305[/url] – plusi un mīnusi.

Lasīt pilnu rakstu »

HP Officejet 7500A Wide Format All-in-One

Tā kā pēdējos 3 gadus drukāšanas vajadzībām esmu izmantojis HP Deskjet 3740 „maizes kasti”, biju ārkārtīgi priecīgs par iespēju izmēģināt [url=http://www.dateks.lv/p/important/cenas/58/49069_hewlett_packard_officejet_7500a.php]HP Officejet 7500A Wide Format All-in-One[/url]. Kā jau nosaukums pasaka priekšā, tā ir all-in-one tipa ierīce, kas pilda ne tikai printera, bet arī skenera, kopētāja un faksa funkcijas.

Lasīt pilnu rakstu »

Lattelecom videonovērošana

Tuvākajā laikā Lattelecom plāno ieviest jaunu pakalpojumu klientiem – Videonovērošana. Lattelecom videonovērošanas pakalpojums ir viens no pirmajiem uzņēmuma ar īpašuma drošības pasargāšanu saistīts pakalpojums, kas ir īpaši aktuāls šajā laikā, kad par noziedzību dzird katru dienu. Datuve.lv redakcijai tika piedāvāts izmēģināt Videonovērošanas pakalpojumu un ieskatīties Lattelecom videonovērošanas klienta “ādā”. Tālāk būs informācija, kas bija jāpārdzīvo pieslēdzot Lattelecom videonovērošanu, kā arī vairāki ieteikumi šī pakalpojuma lietotājam.

Lasīt pilnu rakstu »

Kam labāka GPS – iPhone vai Droid?

Tirgū tiek izlaisti arvien vairāk viedtelefonu. Un tagad jau jebkuram sevi cienošam telefonam komplektācijā nāk GPS iespēja. Piedāvājumu klāsts ar šādām ierīcēm ir visai plašs, tādēļ izvēle var būt visai grūta. Lai noskaidrotu, kura ierīce jūs visātrāk un precīzāk aizvedīs līdz mērķim, salīdzinājumam tiek ņemti divi no populārākajiem un iespējām bagātākajiem viedtelefoniem – Apple iPhone 3GS un Motorola Droid.

Lasīt pilnu rakstu »

Apskats: Nikon L16, neslikta fotokamera zem 40 Ls

Jāsāk ar to, ka šis apskats būs par [b]lētu[/b] kameru. Mēs nerunāsim par optikas kvalitāti, maināmiem objektīviem un RAW bildēm, bet gan par smieklīgi lētu, vienkāršu un funkcionālu iekārtu, kas ar savu kvalitāti tomēr pārspēj jebkādas mobilo telefonu kameras un tamlīdzīgas ierīces.

Lasīt pilnu rakstu »

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us