Samsung ievieš SmartThings lietotnes Find funkciju viedtālruņu un viedierīču atrašanai

Samsung SmartThings Find

Samsung Electronics ir laidis klajā SmartThings lietotnes Find papildinājumu, kas ļauj ātri un efektīvi noteikt Samsung Galaxy ierīču atrašanās vietu. Atsaucoties uz lielo pieprasījumu Lielbritānijā, ASV un Korejā, Find funkcija tagad pieejama visā pasaulē, tostarp arī Latvijā.

Reģistrējoties lietotnē, ar pāris klikšķu palīdzību var atrast ne tikai nozaudētus telefonus un planšetdatorus, bet arī ar tiem savienotās viedierīces – viedtālruņus, bezvadu austiņas un citas ierīces.

Funkcija pieejama Galaxy viedtālruņiem un planšetdatoriem, kuri darbojas ar Android 8 vai jaunāku operētājsistēmu, Galaxy Watch, kuri darbojas ar Tizen 5.5 vai jaunāku operētājsistēmu, un Galaxy Buds+ vai Galaxy Buds Live bezvadu austiņām.

Ar lietotnes palīdzību ir iespējams noteikt viedierīču atrašanās vietu pat tad, ja tās atrodas bezsaistes režīmā, tas ir, ja ierīce nav savienota ar mobilo tīklu, vai arī ja Galaxy viedierīces nav savienotas ar Galaxy viedtālruni. Tādējādi arī citi SmartThings Find lietotāji var drošā veidā palīdzēt atrast nozaudētās viedierīces.

Ja ierīce 30 minūtes ir bijusi bezsaistē, tā izsūta BLE signālu, ko iespējams uztvert arī no citām Galaxy ierīcēm. Tādēļ, ja, piemēram, bezvadu austiņas lietotnē tiek piereģistrētas kā nozaudētas, jebkurš tuvumā esošais Samsung Galaxy viedtālrunis vai planšetdators, kurš arī izmanto lietotni, var uztvert signālu un automātiski ziņot īpašniekam par nozaudēto austiņu atrašanās vietu.

Visa pieejamā informācija ir šifrēta un trešajām pusēm neizpaužama, tādēļ ierīces atrašanās vieta tiks paziņota tikai tās īpašniekam.

Atrašanās vietu palīdzēs noteikt norādes kartē un iespēja “iezvanīt” savu ierīci. Šim nolūkam SmartThings Find izmanto Bluetooth Low Energy (BLE)[4] un Ultra-wideband (UWB) sistēmu. UWB funkcija ir pieejama Galaxy Note20 Ultra un Galaxy Z Fold 2 viedtālruņiem. Atliek vien lietotnē atzīmēt nozaudēto ierīci, un viedtālrunis kartē norādīs precīzu tās atrašanās vietu. Tiek piedāvāta iespēja izvēlēties “iezvanīt” viedierīci vai izvēlēties uz AR balstīto Search Nearby jeb netālu esošās meklēšanas funkciju, kas precīzi parādīs, kur atrodas nozaudētā vai nezināmā vietā noliktā viedierīce.

SmartThings Find visā pasaulē pieejama Samsung Galaxy viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas darbojas ar Android 8 vai jaunāku operētājsistēmu. Šogad Samsung plāno ieviest arī šīs funkcijas papildinājumus, kas dos iespēju noteikt atrašanās vietu ne tikai Samsung Galaxy, bet arī citām viedierīcēm.

Sīkāku informāciju par SmartThings lietotni un SmartThings Find iespējams atrast https://www.samsung.com/lv/apps/smartthings/.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us