Nothing izziņo Ear (stick) bezvadu austiņas

Nothin Ear stick

Uzņēmums Nothing iepazīstina ar savu līdz šim modernāko audio pieredzi – tās ir jaunās Ear (stick) bezvadu austiņas. Tām ir līdz pat 29 stundām ilgs atskaņošanas laiks, 12.6 mm pielāgots draiveris un ērts half-in ausī ievietojams dizains.

“Tā kā mēs gandrīz pārsniedzam vienu miljonu pārdotu produktu pasaulē, nevaram vien sagaidīt, kad cilvēki varēs saņemt lietošanā mūsu trešo produktu Ear (stick). Tās līdzsvaro komfortu, vienlaikus nodrošinot mūsu līdz šim vismodernāko skaņas pieredzi. Korpusam iedvesmojāmies no lūpu krāsas silueta, un tam ir unikāla, taču funkcionāla, pagriežama atvere,” skaidro Karls Pejs, Nothing izpilddirektors un līdzdibinātājs.

Nothing Ear (stick) bezvadu austiņas

Paredzētas komfortam

Īpaši ērts half-in dizains piedāvā Ear (stick) lietotājiem jaunu izvēli Nothing audio ekosistēmā. Austiņas ir ievietotas unikālā, kompaktā cilindriskā korpusā. Austiņas auss kanālā ieguļ daudz vienkāršāk, radot dabisku un ērtu sajūtu. Tās ir veidotas ergonomiski un pārbaudītas uz vairāk nekā 100 cilvēkiem. Nothing Ear (stick) bezvadu austiņas ir neticami vieglas – viens tās uzgalis sver tikai 4,4 g, nodrošinot, ka tās var ērti valkāt visu dienu.

Nothing Ear (stick) bezvadu austiņas

Izteikta skaņa

Ar Nothing Ear (stick) pielāgoto dinamisko draiveri skaņa šķietami atdzīvojas. Tām ir viens no jutīgākajiem draiveriem, kas pašreiz pieejams tirgū. Tas ir pietiekami liels (12,6 mm), lai nodrošinātu bagātīgu, detalizētu un dziļu skaņu, taču vienlaikus pietiekami mazs, lai ērti iegultu ausī. Izmantojot augstākās kvalitātes draivera magnētus un nostiprinot diafragmu, skaņas kvalitāte saglabājas nemainīga pat augstākajās un zemākajās frekvencēs, lai radītu jaudīgu skaņu, kas ir līdzvērtīga realitātei.

Nothing ir aprīkots ar Bass Lock tehnoloģiju. Viedā programmatūra mēra lietotāja unikālo auss kanāla formu un austiņu piemērotību, kā arī nosaka, cik daudz basu tiek zaudēts valkāšanas laikā. Ekvalaizera līkne tiek automātiski noregulēta piemērojoties lietotājam optimālajam līmenim, katru reizi nodrošinot perfektu skaņas dziļumu.

Nothing bezvadu austiņas

Clear Voice tehnoloģija

Ar nākamās paaudzes Nothing Clear Voice jeb “skaidras balss” tehnoloģiju, trīs augstas izšķirtspējas mikrofoniem sadarbojoties ar jaunākajiem algoritmiem, sarunu laikā tiek filtrēti fona trokšņi, pastiprinot runātāja balsi vējainos apstākļos vai esot pūlī.

Nothing

Optimizēta savienojamība

Jaunākajiem Ear (stick) ir pārveidota antena – tā atrodas tālāk no sejas, lai samazinātu signāla bloķēšanu. Kad Nothing Phone viedtālrunī tiek spēlētas spēles, tas automātiski pārslēdzas uz zemas nobīdes režīmu, lai nodrošinātu neticami precīzu skaņas un grafikas atbilstību. Tas ir arī viegli savienojams ar jebkuru Android ierīci, izmantojot funkciju Fast Pair.

Kontroles

Skārienjutīgās kontroles atrodas uz katras austiņas un darbojas pat tad, ja lietotāja pirksti ir slapji. Lietotājs var bez piepūles nospiest austiņas galu, lai atskaņotu, apturētu, pārslēgtu dziesmu, aktivizētu balss palīdzību un mainītu skaļumu.

Nothing

Kopā ar tālruni

Tālrunis padara Ear (stick) labāku. Visi ierīces iestatījumi un funkcijas ir tieši integrētas tālrunī, lai nodrošinātu netraucētu ierīces informācijas lietošanas pieredzi. Izmantojot ātros iestatījumus (Quick Settings), var bez piepūles pielāgot pieskārienu kontroles un EQ iestatījumus, piemēram, zemu, vidēju un augstu frekvences līmeni. Visām pārējām Android un iOS ierīcēm šīs funkcijas ir pieejamas jaunajā lietotnē Nothing X.

Nothing

Baterijas ilgums

Ear (stick) kalpo visas dienas garumā, un tās uzlādē unikāli ergonomisks futrālis, kas īpaši izveidots, lai ērti ietilptu kabatā. Izbaudiet klausīšanās laiku līdz 7 stundām un līdz 3 stundām sarunas laikā. Korpuss nodrošina veselu 22 stundu uzlādi, lai ātri uzlādētu jebkurā vietā un laikā. Tikai 10 minūtes korpusā nodrošina līdz pat 2 stundām papildu klausīšanās laiku.

Pieejamība un cenas

Ear (stick) nonāks pārdošanā 2022. gada 4. novembrī vairāk nekā 40 valstīs un reģionos, tostarp Lielbritānijā, ASV un Eiropā vietnē nothing.tech un pie atsevišķiem mazumtirgotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us