Galaxy AI ir klāt. Viss, kas tev jāzina par Samsung S24 sērijas viedtālruņiem

Izlaižot jaunos Galaxy S24 sērijas viedtālruņus, Samsung kā pirmais tehnoloģiju uzņēmums iesoļo nākamajā mobilo ierīču inovāciju dekādē, kas lielākoties saistīta ar mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju rīku praktisku izmantošanu ikdienā. 

AI funkcijas

Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra viedtālruņos iestrādāti jauni un inovatīvi AI rīki un funkcijas, kuras būs ne tikai ērti izmantot, bet tās palīdzēs atklāt jaunus mobilo tehnoloģiju pielietojuma veidus un iespējas, kā arī ievērojami vienkāršos saziņu un satura veidošanu.

Live Translate

Galaxy S24 ierīcēs iestrādātā AI tehnoloģija ir pirmā nozarē, kas nodrošina zvanu un ziņojumu tulkošanu reāllaikā, arī gadījumos, ja viedtālrunis nebūs savienots ar internetu. Šī funkcija ir pieejama 13 valodās jebkura telefona operatora un Galaxy S sērijas viedtālruņu modeļa lietotājiem, palīdzot pārvarēt valodas barjeru, sazinoties ar radiniekiem un draugiem ārzemēs vai izmantojot to ceļojumu laikā.

Tulkojumiem var izmantot arī Transcript Assist funkciju, kas izmanto AI un Speech-to-Text tehnoloģiju, lai transkribētu, apkopotu un pat tulkotu balss ziņas un ierakstus. Note Assist rīks Samsung Notes lietotnē pēc tam palīdzēs no pierakstiem noformulēt īsus, pārskatāmus kopsavilkumus un ģenerēt īsu teksta priekšskatījumu.

Savukārt, ziņas toni un tās tekstu palīdzēs pielāgot un noformulēt Chat Assist funkcija, ļaujot rakstīto pārveidot sev vēlamajā valodas stilā. Tā lieliski noderēs izmantošanai, rakstot e-pastus vai veidojot sociālo mediju ierakstus, kur viens un tas pats teikums tiks automātiski pilnveidots, pielāgojot ziņu un tās toni dažādām auditorijām un vajadzībām – profesionālai saziņai ar kolēģiem vai neformālai saziņai ar draugiem.

Circle to Search

Vēl viens AI jauninājums – turot nospiestu “Home” pogu, iespējams apvilkt vai atzīmēt jebkuru Galaxy S24 ekrānā redzamo objektu un atrast Google pieejamo informāciju par to. Turpinot Galaxy Note sērijas kādreizējās inovācijas jaunā veidolā, Galaxy S24 Ultra modelī apvilkt objektus, lai meklētu, kā arī izmantot to citu ērtu un precīzu darbību veikšanai, iespējams ar iebūvēto S Pen digitālo irbuli.

Photo Assist

Galaxy S24 AI foto rediģēšanas rīki sniedz iespēju pielāgot jebkuru fotoattēlu pēc lietotāja vajadzībām vai AI ģenerētiem ieteikumiem, piemēram, mainīt foto izmērus, rotēt attēlu, pārvietot vai nodzēst objektus un aizpildīt tukšās vietas ar Generative Edit funkciju. Rediģējot video, ar AI palīdzību iespējams ģenerēt papildu kadrus palēninātos video, lai uzņemtais saturs būtu vienmērīgāks.

Kameras specifikācijas

Neskatoties uz plaši pieejamajām rediģēšanas funkcijām, ar Galaxy S24  uzņemt perfektu kadru, kuram nav nepieciešami nekādi papildu uzlabojumi, tagad iespējams vēl vieglāk.

5x optiskās tālummaiņas lēca ar 50 MP sensoru, 200 MP galvenā kamera un 2x optiskās kvalitātes tālummaiņa, digitālā tālummaiņa līdz pat 100x pietuvinājumam, kā arī 12 MP selfiju kamera ir tikai daži no Galaxy S24 sērijas ierīču kameras sistēmas uzlabojumiem. 

Galaxy S24 sērijas ierīcēs ir pieejams ProVisual Engine – visaptverošs AI instrumentu komplekts, kas palīdzēs iemūžināt nebijušas kvalitātes foto. Šis AI rīks atpazīst objektus un uzlabo krāsas un detaļas, pat fotografējot naktī. Galaxy S24 Ultra kamera ir aprīkota ar Quad Tele sistēmu, kas ļauj uzņemt skaidrākus un detalizētākus foto – arī pietuvinot objektus un neatkarīgi no apgaismojuma intensitātes. AI Zoom tehnoloģija nodrošina izcilas kvalitātes foto un video, kurus pirms uzņemšanas arī tādā pašā kvalitātē iespējams redzēt Super HDR priekšskatījumā.

Dizains, datu drošība un uzlabota veiktspēja

Galaxy S24 sērija izceļas ar jaudīgāku akumulatoru un vēl lielāku, izturīgāku un spilgtāku ekrānu, kura spilgtums var sasniegt 2600 nitus (Galaxy S24 ir 6.2 collu FHD+ ekrāns, Galaxy S24+ ir 6.7 collu QHD+ ekrāns un Galaxy S24 Ultra – 6.8 collu QHD+ ekrāns). QHD+ ir augstākā pieejamā ekrāna izšķirtspēja, kas iestrādāta Galaxy ierīcēs. Pateicoties Vision Booster tehnoloģijai, ekrānā atspoguļotais saturs būs skaidri redzams arī tiešos saules staros.

Galaxy S24 Ultra ir aprīkots ar īpaši izturīgu titāna rāmi un tā ekrāns ir izgatavots no Corning® Gorilla® Armor rūdītā stikla, kas ir ne tikai uz pusi izturīgāks un 4x noturīgāks pret skrāpējumiem, bet samazina atspīdumu un uzlabo vizuālo skaidrību ekrānā.

Par datu drošību Galaxy S24 sērijas ierīcēs rūpējas Knox Matrix drošības platforma. Visa kritiski svarīgā informācija tiek aizsargāta, izmantojot pieejas atslēgas, kas vienlīdz padara ērtāku ierīču lietošanu un tajā pat laikā aizsargā pret potenciālajiem krāpnieku uzbrukumiem. Pieejams plašs privātuma funkciju nodrošinājums, piemēram, datu šifrēšana un atšifrēšana tikai lietotāja ierīcēs.

Pateicoties ietilpībai un lielākai energoefektivitātei, Galaxy S24 sērijas akumulators nodrošinās papildu darbības laiku satura pārlūkošanai, videospēlēm un mūzikai visas dienas garumā un ilgāk.

Jauna videospēļu pieredze

Videospēļu cienītāji, pateicoties aparatūras un programmatūras uzlabojumiem, izmantojot Galaxy S24 ierīces, var izbaudīt līdz šim reālistiskāko mobilo videospēļu pieredzi. Ātrāka datu apstrāde, pateicoties jaunajam Snapdragon® 8 Gen 3 procesoram, uzlabota siltuma izkliedes sistēma un par 30% jaudīgākas grafikas un veiktspēja apvienojumā ar staru izsekošanas efektiem, kas padara ēnas un atspulgus dzīvīgākus, nodrošinot vēl nebijušu pieredzi.

Samsung Galaxy S24 un S24+, kā arī Samsung Galaxy S24 Ultra ierīču izlaišana iezīmē jaunu mākslīgā intelekta tehnoloģiju laikmeta sākumu. Jaunā Galaxy AI ēra izceļas ar inovācijām, kas ir vienlīdz revolucionāras un lietotājiem draudzīgas. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us