Noskaties atjaunotās GTA triloģijas jauno treileri

GTA

Rockstar Games beidzot demonstrē treileri atjaunotajai un uzlabotajai Grand Theft Auto triloģijai, kas ietver GTA III, Vice City un San Andreas, atrādot katras spēles grafiskos un kvalitātes uzlabojumus.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition kolekcija digitāli būs pieejama 11. novembrī par $59.99. To varēs spēlēt Nintendo Switch, PlayStation 4 un 5, Xbox One, jaunākajās X/S sērijas konsolēs un personālajos datoros, izmantojot Rockstar Games Launcher. Fiziski tā iznāks 7. decembrī, bet 2022. gada pirmajā pusē sekos iOS un Android versijas. Rockstar Games ir izveidojuši mājaslapu, kurā var apskatīt sīkāku informāciju.

Tie, kuri maksā par Xbox Game Pass, atklāšanas dienā saņems tūlītēju piekļuvi Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. Grand Theft Auto III – The Definitive Edition 7. decembrī būs pieejams PlayStation Now.

Katru no šīm spēlēm pārveidoja Grove Street Games, kas, spriežot pēc treilera, ir paveikuši labu darbu. Rockstar atklāj, ka spēles pārbūvei ir izmantots Unreal Engine, ir pilnībā mainīta apgaismojuma sistēma, un grafiskie uzlabojumi, šķiet, skar praktiski katru spēļu daļu. Rockstar preses relīzē sniegtais saraksts ietver uzlabotas ēnas, laika apstākļus un atspulgus, kā arī uzlabotus cilvēku un transportlīdzekļu modeļus. Ir izveidotas gludākas virsmas, kā arī ēkās, ieročos, ceļos, interjerā un citur ir redzama tekstūra ar augstāku izšķirtspēju.

Rockstar Games apstiprināja, ka visu spēļu vadība būs līdzīga oriģinālajai Grand Theft Auto V vadībai. Attiecībā uz interfeisu katra spēle piedāvā atjauninātus ieroču un radiostaciju izvēles logus, kā arī jaunas mini kartes, kas ļauj spēlētājiem uzstādīt galamērķus.

Ir arī daži platformu papildinājumi. Nintendo Switch platformā Rockstar ir pievienojuši žiroskopisku tēmēšanu, un, izmantojot skārienekrānu, varēs tuvināt ar kameru un izvēlēties vajadzīgo no izvēlnēm. Datora versija (45 GB lejupielāde) atbalstīs Nvidia DLSS tehnoloģiju, kas var palīdzēt spēlēm nedaudz labāk darboties plašākā grafisko karšu klāstā, gandrīz nemainot vizuālo kvalitāti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us