Nvidia piedāvā draiveri ar DLSS atbalstu vairāk nekā 100 spēlēm

Nvidia

Nvidia laiž klajā jaunu displeja draiveri, kas 28 spēlēm pievieno DLSS (Deep Learning Super Sampling) atbalstu, un tagad tas ir sertificēts gan operētājsistēmai Windows 10, gan Windows 11. Pievienojot sarakstam šīs 28 jaunās DLSS spēles, kopējais ar Nvidia AI uzlaboto spēļu skaits tagad sniedzas pāri 100. DLSS uzlabo zemākas izšķirtspējas spēles, lai nodrošinātu vienmērīgāku kadru ātrumu, nemainot attēla kvalitāti.

Lielāko daļu jauno DLSS papildinājumu nodrošina Unreal Engine 4 DLSS spraudnis (plugin), kas izstrādātājiem atvieglo DLSS integrēšanu savās spēlēs. Nākamajā mēnesī tiks izlaista ar DLSS atbalstu papildinātā Alan Wake Remastered versija, un Nvidia sola līdz pat divas reizes lielāku veiktspējas palielinājumu 4K izšķirtspējā. Katrs GeForce RTX GPU var pārsniegt 60 kadrus sekundē ar maksimālajiem iestatījumiem 4K ar iespējotu DLSS, un tas nozīmē, ka tādas kartes kā RTX 2080 Ti pārlēks no vidēji 70 kadriem sekundē uz 120 kadriem sekundē, norāda Nvidia.

Alan Wake ar DLSS uzlabo veiktspēju.
Attēls: Nvidia

Industria, pirmās personas šaušanas spēle, kas tiks izlaista 30. septembrī, arī iekļaus DLSS atbalstu, kā arī atbalstu jaunam Nvidia DLAA (Deep Learning Anti-Aliasing) AI balstītam anti-aliasing režīmam Elder Scrolls Online testa serveros. Saskaņā ar Nvidia, DLAA ir paredzēts “lietotājiem, kuriem ir brīva vieta GPU un vēlas augstāku attēla kvalitāti”. Tas darbojas līdzīgi kā DLSS, bet tā vietā, lai uzlabotu veiktspēju, tiek uzlabota attēla kvalitāte.

Nvidia draiveris ietver arī Windows 11 atbalstu ar optimizāciju Alan Wake Remastered, Deathloop, Diablo II: Resurrected, Far Cry 6, Hot Wheels Unleashed, Industria, New World un World War Z: Aftermath.

Nvidia jaunāko draiveri (472.12) operētājsistēmām Windows 10 un Windows 11 var lejupielādēt Nvidia tīmekļa vietnē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us