Twitter tagad ļauj iOS lietotājiem kopīgot tvītus kā Instagram Stories

Twitter iOS jaunā opcija

Twitter iOS lietotnes jaunākais atjauninājums ietver opciju, kas ikvienam ļauj ātri un ērti kopīgot tvītus savos Instagram Stories, ziņo Twitter. Funkcija darbojas, izmantojot iOS koplietošanas lapu (share sheet): vienkārši pieskaries kopīgošanas ikonai zem jebkura Twitter ieraksta un lietotņu sarakstā izvēlies “Instagram Stories”. Tvītam parādoties Instagram vietnē, to var dažādi pārveidot un izskaistināt, izmantojot standarta teksta, stickers, mūzikas un anotāciju opcijas.

Protams, vienmēr ir bijusi iespēja tvītus ievietot manuāli ar screenshot palīdzību. Bet jaunais interfeiss padara procesu daudz vieglāku, un rezultāts ir labāks. Šķiet, ka pagaidām tas darbojas labāk ar teksta un attēla tvītiem – zemāk redzams izmēģinājums, kur tiek ievietots Twitter ieraksts ar pievienotu videoklipu, un Instagram šo video diemžēl importē kā statisku attēlu.

Lai gan tagad ir vieglāk kopīgot tvītus Instagram vietnē, joprojām ir visai sarežģīti kopīgot Instagram saturu Twitter vietnē. Instagram saites ievietošana Twitter joprojām tiek rādīta kā vienkāršs URL, bez priekšskatījuma attēla. Šī funkcionalitāte pazuda jau 2012. gadā, un pagaidām nekas neliecina par tās drīzu atgriešanos.

Pagājušajā gadā līdzīga opcija tika pievienota arī Snapchat. Tāpat kā Snapchat integrācija, Twitter pagaidām jauno funkciju padarījuši pieejamu tikai iOS lietotājiem, un nav minēts, kad tā varētu būt pieejama Android ierīcēs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us