Twitter ievieš komentāru ierobežošanas opciju

Twitter iOS lietotnes atjauninājums ļauj tās lietotājiem ierobežot to, kurš var atbildēt uz ievietotajiem tvītiem. Twitter ar šo funkciju eksperimentē jau kopš maija, bet tagad, šķiet, izlēmuši to izvērst plašāk.

Maijā mēs izmēģinājām jaunu veidu, kā tērzēt tieši ar to, ko vēlaties, lai jūs varētu radīt un patērēt nozīmīgākas izmaiņas,” teikts atjauninājuma tekstā App Store. “Tagad ikviens var izmēģināt šo jauno funkciju un izvēlēties, kurš var atbildēt uz viņa tvītiem.”

Lai izmantotu šo funkciju, lietotājam, rakstot tvītu vienkārši jāpieskaras lodziņam virs tastatūras, ar norādi ‘Everyone can reply’ jeb ‘Atbildēt var ikviens’. Pēc tam var izvēlēties starp trim iespējām: uz tvītiem var atbildēt visi (‘Everyone’), atbildēt var tikai cilvēki, kuriem tiek sekots (‘People you follow’), un atbildēt var tikai tie cilvēki, kuri pieminēti tvītā (‘Only people you mention’). 

Šādi jaunā opcija izskatās iOS Twitter lietotnē

Šī funkcija ir bijusi viena no Twitter interesantākajām izmaiņām pēdējos mēnešos, radot jaunus veidus, kā sarunāties šajā platformā. Šī funkcija var būt lielisks veids, kā izvairīties no nevēlamiem komentētājiem, taču to var arī izmantot, lai ierobežotu sarunas tādā veidā, kas šķiet pretrunā ar Twitter pamatfunkcijām.

Nav vēl skaidrs, vai šī opcija tagad ir pieejama arī Twitter lietotnes Android lietotājiem un vai tā ir pieejama arī Twitter tīmekļa lietotājiem. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us