Kā viegli kopēt tekstu, izmantojot tālruni?

Kopēt tekstu ar tālruni

Lietojot viedtālruni, vairs nav jāpieraksta vai jāatceras attēlos vai internetā atrodamās adreses vai teksti. Šim nolūkam gan iPhone, gan Android lietotājiem ir pieejami viedie rīki, kas palīdz ar tālruni kopēt tekstu un saglabāt to jūsu vietā.

Kā kopēt tekstu ar Apple tālruni?

Apple viedtālruņu lietotāji var gūt labumu no salīdzinoši nesen pievienotās Live Text funkcijas kameras lietotnei, kas tika ieviesta operētājsistēmā iOS 15. Izmantojot to, varat kopēt attēla tekstu un pēc tam to kopīgot vai saglabāt.

Lai to izmantotu, ir jāatver kamera un jāvirza tā uz atbilstošo tekstu. Ja ap to parādās dzeltens rāmis, tālrunis ir atpazinis tekstu un ļaus to kopēt. Faktiski, ja vēlaties, varat arī tulkot atlasīto tekstu, meklēt to tieši tīmeklī vai kopīgot to.

Kā kopēt tekstu ar Android tālruni?

Savukārt Android lietotāji to pašu var darīt ar Google Lens palīdzību. Lai to izmantotu, lejupielādējiet Google Lens aplikāciju vai Google aplikāciju, ja tālrunī tā vēl nav, un atlasiet kameras attēlu blakus meklēšanas joslai. Uzņemiet ar kameru fotoattēlu vai augšupielādējiet to no savā tālrunī esošajiem attēliem un zem tā redzamajā izvēlnē atlasiet opciju “Teksts”. No turienes varat aktivizēt attiecīgo ekrāna daļu un turpināt tās kopēšanu vai meklēšanu tieši tīmeklī.

Kā atbrīvoties no digitālajiem atkritumiem portatīvajā datorā?

Izvairies no skatītāju žāvāšanās: 5 padomi, kā iedvest dzīvību savās PowerPoint prezentācijās

Padomi vecākiem: kā padarīt videospēles par drošu nodarbi bērniem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us