Kā lietot Messenger bez Facebook?

Kā lietot Messenger bez Facebook

Agrāk Facebook atļāva izmantot savu ziņojumapmaiņas lietotni Messenger kā atsevišķu lietotni, taču tas jau kādu laiku nav bijis iespējams. Visiem Messenger lietotājiem ir jābūt Facebook kontam, lai varētu izmantot ziņojumapmaiņas lietotni. Kā apiet šo prasību un, ja nepieciešams, izmantot Messenger pat bez Facebook?

Lai Messenger darbotos, jums joprojām ir īslaicīgi jāizveido Facebook konts, taču galvenais ir tas, ka pēc Messenger darbības sākuma varat izdzēst savu Facebook kontu un joprojām izmantot ziņojumapmaiņas lietojumprogrammu.

Lai sāktu, jums ir jādodas uz Facebook lapu un jāizveido savs sociālo mediju platformas konts. Pēc tam savā viedierīcē lejupielādējiet lietotni Messenger un piesakieties ar tiem pašiem datiem.

Tālāk dari sekojošo:

  1. solis: atver vietni facebook.com no sava datora tīmekļa pārlūkprogrammas. Pēc tam noklikšķini uz nolaižamās bultiņas augšējā labajā stūrī un atlasi Settings.

2. solis: sadaļā General noklikšķini uz Manage account. Loga apakšdaļā atradīsi Deactivate your account – uzklikšķini uz tā, lai deaktivizētu savu kontu.

3. solis: tev būs jāievada parole un jānoklikšķina uz Continue.

4. solis: tiks atvērta Facebook deaktivizēšanas lapa. Noklikšķini uz Deactivate un apstiprini to, noklikšķinot uz Deactivate Now. Pēc tam tavs Facebook konts tiks deaktivizēts.

Atceries! Lai turpinātu saņemt ziņas savā Messenger lietotnē, noņem atzīmi no opcijas Opt out of receiving messages on Messenger, ja šādu opciju redzi.

Turpmāk varēsi lietot Messenger ar tiem pašiem piekļuves datiem. Pat ja izrakstīsies no Messenger, atkārtoti pierakstoties, tavs Facebook konts netiks aktivizēts.

Pamācība: kā izdzēst savu Facebook kontu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us