E-pasta kastīte izskatās pēc miskastes? To sakārtot ir vieglāk, nekā jūs domājat

E-pasta kastīte izskatās pēc miskastes? To sakārtot ir vieglāk, nekā jūs domājat Datuve.lv

E-pasta kastītē katru dienu nonāk ne tikai svarīgas vēstules, bet arī reklāmas un ziņas. Lielās ziņojumu plūsmas dēļ tas ātri piepildās un nereti tiek pazaudēta noderīga informācija. Apskatīsim vairākas viedās lietotnes, kas vienkāršā veidā palīdzēs sakārtot virtuālo pastkasti.


E-pasta pārvaldības lietojumprogrammas tagad izmanto ne tikai noderīgus rīkus, bet arī mākslīgo intelektu, kas atceras jūsu paradumus, prioritātes un palīdz vieglāk orientēties pasta pārpilnībā. Pēc e-pasta ievadīšanas tālāk aprakstītajās lietotnēs un piekrišanas došanas veikt norādītās darbības, aplikācijas tiks piesaistītas jūsu virtuālajai pastkastei.

E-pasta tīrīšana SaneBox

Sanebox – Smart email cleaner

Mēs pavadām daudz laika pārskatot e-pastus un izvērtējot, kuri no tiem ir svarīgi un kuri var pagaidīt. Šeit palīgā nāk Sanebox, kas analizē e-pasta galvenes un apkopo saņemtos ziņojumus. Mākslīgais intelekts lietojumprogrammā mācās no ziņojumu vēstures un nosaka jūsu prioritātes un paradumus. Tādā veidā varēsiet ērti pārvaldīt un sakārtot savu pastkasti.

Pateicoties lietotnes noderīgajiem rīkiem, svarīgākie e-pasta ziņojumi, uz kuriem jums tuvākajā laikā būtu jāatbild, tiek novietoti augšpusē, bet mazāk svarīgie tiek ievietoti īpašā mapē. Izmantojot šo lietotni, jūs varēsiet savienot visus savus e-pasta kontus un izvēlēties piemērotākos virtuālās pastkastes pārvaldības iestatījumus, kas atvieglos ienākošā pasta pārvaldību. Aplikāciju var izmantot bez maksas divas nedēļas, taču ja nolemsit to izmantot ilgāk, būs jāiegādājas abonements.

Cleanfox – Mail & Spam Cleaner

Šī lietotne ļaus jums iztīrīt pastkasti un bloķēt nevajadzīgus abonementus tikai ar vienu klikšķi. Cleanfox var bez maksas izmantot visos e-pasta kontos (Gmail, Hotmail, Yahoo, iCloud). Lietojumprogramma izmanto rīkus, kas sašķiro saņemtās ziņas, pamatojoties uz to, cik e-pastu esat saņēmis no noteikta sūtītāja un cik no tiem esat atvēris. Šis rīks palīdzēs ātri un vienkārši pārvaldīt pārpildītu virtuālo pastkasti un nodrošināt, ka saņemat tikai sev interesējošos ziņojumus.

Pēc šīs aplikācijas izstrādātāju domām, viens e-pasts ģenerē 10 gramus oglekļa dioksīda, un 80 procenti e-pastu nekad netiek atvērti. Lai novērstu negatīvu ietekmi uz vidi, Cleanfox veidotāji nolēma iepriecināt savus lojālākos lietotājus, proti, par katru jauno lietotāju, Zambijā tiek iestādīts koks.

Clean Email

Ja jūsu e-pastā ir sakrājies daudz nevajadzīgu ziņojumu, šī aplikācija palīdzēs tās ātri un efektīvi izdzēst. Lietojumprogramma ļauj lietotājiem viegli atteikties no e-pasta vai abonementu abonēšanas un pilnībā kontrolēt savu e-pasta iesūtni. Izmantojot Clean Email, tikai ar dažu klikšķu palīdzību varat dzēst e-pastus vai bloķēt konkrētus sūtītājus. Programmā jūs atradīsiet iebūvētus rīkus un algoritmus, kas palīdz grupēt e-pastus, pareizi tos marķēt un arhivēt vēlākai apskatei.

Lietojumprogrammas funkcijas ļauj atteikties no liela skaita e-pasta ziņojumu abonēšanas tikai ar vienu klikšķi, nevis skatīt katru atsevišķi. Lietotnē varat bez maksas izdzēst līdz 1000 ziņojumiem, un, lai izdzēstu vairāk ziņojumu, jums būs jāiegādājas abonements.

Edison mail

Edison Mail

Šai lietotnei ir ne tikai mobilā e-pasta lietotne, viedais palīgs, bet arī daudzas noderīgas e-pasta pārvaldības funkcijas. Ja pastkastītē ir sakrājies pārāk daudz nevajadzīgu e-pastu, aplikācijā palīdzēs viedie rīki, piemēram, automātiskā e-pasta šķirošana vai lielapjoma atteikšanās no abonementiem.

Mākslīgais intelekts, kas darbojas lietotnē, vienkāršo darbplūsmu, atlasot un nosūtot jums svarīgāko informāciju no saņemtajām vēstulēm reāllaikā. Viedie paziņojumi lietotnē ļauj izslēgt noteiktus sūtītājus, lai saņemtu brīdinājumus tikai par vissvarīgākajiem ziņojumiem. Edison Mail atbalsta dažādus pasta kontus, piemēram, Gmail, Hotmail, iCloud, Yahoo, Outlook un daudzus citus.

Kā atbrīvoties no digitālajiem atkritumiem portatīvajā datorā?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us