Brīvā laika aktivitātes nav iekļautas budžetā? Viedās aplikācijas nodrošinās iespēju ikvienam

viedās aplikācijas

Jaunais gads ir lieliska iespēja dažādot savu ikdienu ar vaļaspriekiem vai jaunām aktivitātēm. Tomēr interesējošās aktivitātes bieži vien maksā daudz, un atrast pietiekami daudz laika, lai dotos uz nodarbībām vai apmācību, var būt diezgan grūti. Apgūt jaunas lietas var, izmantojot viedās aplikācijas tālrunī, kas ļaus ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu.

Veselības uzlabošanai – joga

Joga ir jautrs hobijs, kas var palīdzēt parūpēties gan par savu fizisko, gan emocionālo veselību. Taču, ja izvirzi mērķi biežāk apmeklēt dzīvās jogas nodarbības, tam ir jāvelta pietiekami daudz laika un naudas. Vingrošanu mājas apstākļos realizēt palīdzēs lietotne “Down Dog“, kas derēs arī tiem, kuri ar šo sporta veidu līdz šim nav nodarbojušies. Šajā aplikācijā varēsi izmēģināt bezgalīgus treniņus, kurus ir viegli pielāgot sev. Lietotne piedāvā līdz pat 6 dažādiem skolotājiem, dinamiski mainīgu mūziku un pat vēlamo valodu.

Rokdarbu cienītājiem – adīšanas rokasgrāmata

Jaunajā gadā var kliedēt mītu, ka adīšana ir garlaicīgs un sarežģīts hobijs, šī nodarbe mazina stresu un palīdz arī vingrināt prātu. Apgūt adīšanu var palīdzēt aplikācija “Knitting Genius“, kas tiek dēvēta par vienu no labākajām aplikācijām šim hobijam. Neatkarīgi no tā, vai esi adīšanas entuziasts vai pilnīgs iesācējs, šis rīks var palīdzēt izveidot pārsteidzošus adījumus. Izmantojot video pamācības, uzzināsi visas pamata adīšanas metodes un modeļus, kā arī varēsi redzēt savus projektus un progresu.

Recepšu krātuve jauniem atklājumiem virtuvē

Varbūt šogad nolēmi savus radus un draugus biežāk palutināt ar paša gatavotiem ēdieniem? Nav jāapmeklē gatavošanas nodarbības, vienkārši lejupielādējiet lietotni “Tasty“, kurā ir vairāk nekā 3000 detalizētu recepšu. Tām ir pievienotas video vai fotoattēli, kas parāda gatavošanas procesu. Šeit atradīsi arī ērtu meklēšanas rīku, kas ļauj filtrēt receptes pēc sastāvdaļām vai iecienītākajiem ēdieniem. Ja esi veģetārietis, lietotne patīkami pārsteigs ar bezgaļas recepšu pārpilnību.

Attīsti muzikalitāti – ģitāras vai klavieru nodarbības

Apgūt jaunu mūzikas instrumentu nav tik grūti, kā šķiet. “Skoove” ir lietotne ko darbina AI, un tā padara klavierspēles mācīšanos ļoti vienkāršu, izmantojot daudz teorijas pamatu, nošu un akordu nodarbību. Lietojumprogrammā esošā tehnoloģija var nolasīt, vai dari visu pareizi, un palīdz uzlabot tavas spējas. Savukārt, lietotnē “Yousician” varēsi iemācīties ne tikai spēlēt ģitāru, bet arī dziedāt, izmantojot lielu vingrinājumu un video nodarbību bibliotēku. Lietojumprogrammā var klausīties, kā tu spēlē, un saprast, ko darīt citādi. Uz spēlēm balstīts rīks motivēs sasniegt labākos rezultātus.

Valodu apguve ir jaunā meditācija

Vari arī pavadīt savu brīvo laiku, mācoties jaunu valodu, kas ir ļoti vienkārši izdarāms ar lietotni “Duolingo“. Valodu apguves viedās aplikācijas pārvērš šo grūto uzdevumu par jautru un rotaļīgu aktivitāti. Duolingo darbojas sekojoši – progresējot izvēlētajā valodā, tu nopelnīsi punktus un iegūsi jaunus grūtības līmeņus. Valodu nodarbības šajā lietotnē ir bagātinātas ar dažādiem attēliem, video un balss ierakstiem. Valodu ekspertu izstrādātais lietotnes Duolingo algoritms spēj pielāgoties cilvēka individuālajam mācīšanās stilam un var palīdzēt sagatavoties īstām sarunām daudzās valodās.

Gariem vakariem mājās: labākais veids, kā apgūt jaunu valodu, izmantojot tālruņa lietotnes

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us