Gariem vakariem mājās: labākais veids, kā apgūt jaunu valodu, izmantojot tālruņa lietotnes

Apgūt jaunu valodu Datuve.lv

Garie un tumšie vakari jāizmanto jēgpilni – jaunu valodu apguve tiem ir lieliski piemērota. Lai gan šī darbība prasa laiku un pacietību, viedās lietotnes var palīdzēt to izdarīt ātrāk un vienkāršāk. Aplikācijas ir pielāgotas katra personīgajam mācīšanās stilam: no lasīšanas un runāšanas līdz spēlēm vai pat dziesmām.

Valodu apguves aplikācijas tālrunī protams nevar aizstāt īstu skolotāju, taču tās var palīdzēt apgūt jaunas valodas pamatus, gramatikas likumus vai pat pareizu izrunu.

Jaunu valodu apguve, izmantojot dziesmas – “Lirica”

Tradicionālo valodu mācīšanas metožu vietā lietotne jaunu valodu apguvei izmanto populāru mūziku. Šeit tu ne tikai atklāsi nedzirdētus mūzikas gabalus, bet arī iedziļināsies citās kultūrās un māksliniekos. Pēc vēlamās valodas izvēles klausies dziesmas, apgūsti vārdu nozīmi un gramatikas noteikumus – savu progresu vari novērtēt ar dažādiem zināšanu pārbaudes uzdevumiem. Aplikāciju var izmēģināt bez maksas. Ja tev iepatīkas šī netradicionālā metode un vēlies turpināt apgūt jaunu valodu, klausoties dziesmas, būs jāiegādājas maksas versija.

  • Lirica iOS versija pieejama šeit.
  • Lirica Android versija pieejama šeit.

Tiem, kuru stiprā puse ir redzes atmiņa – “Drops”

Šai lietotnei ir unikāla pieeja valodu apguvei, kas ir lieliski piemērota vizuāļiem. Tā ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu attīstīt vārdu krājumu un pareizu izrunu, apvienojot attēlus un audio ar mācībās balstītām spēlēm. Pirms nodarbības uzsākšanas vari izvēlēties sev interesējošās kategorijas un laiku, ko katru dienu esi gatavs veltīt mācībām. Šī lietotne izceļas arī ar kategoriju opcijām – var mācīties vārdus un frāzes no vairāk nekā 90 tēmām. Lietotne ir bezmaksas, taču ir iespēja iegādāties abonementu, kas ļauj vēlamajām nodarbībām piekļūt jebkurā laikā.

  • Drops iOS versija pieejama šeit.
  • Drops Android versija pieejama šeit.

Interaktīvām mācībām – “Babbel”

Īsas nodarbības 10-15 minūšu garumā ļauj ļoti viegli apgūt svešvalodas mājās. Tās sākas ar pamatiem, piemēram, sveicieniem, bet mācības šeit ir ārkārtīgi saistošas, ko papildina attēli, mīklas un improvizētas sarunas. Šeit var ne tikai redzēt, kā jauni vārdi tiek lietoti ikdienas sarunās, bet arī klausīties, kā tie patiesībā skan. Runas atpazīšanas tehnoloģija palīdz apgūt pareizo izrunu, un pārskatīšanas funkcija ļauj atcerēties jau apgūto. Lietojumprogrammai ir arī bezmaksas versija, taču, lai izmantotu visas tās funkcijas un klausītos nodarbības tiešraidē, būs jāiegādājas abonements.

  • Babbel iOS versija pieejama šeit.
  • Babble Android versija pieejama šeit.

Pareizai izrunai – “Mondly”

Šī lietotne izmanto novatorisku pieeju valodu apguvei, nodarbībās no sākuma koncentrējoties uz frāzēm, nevis atsevišķiem vārdiem. Nodarbībās pilnveidosi ne tikai vārdu krājumu, bet arī gramatiku un izrunu – lietotnē dzirdēsi profesionālu vārdu vai teikumu izrunāšanu. Šeit darbojošās tehnoloģijas ļauj veikt dzīvas sarunas ar mākslīgā intelekta robotiem, kas novērtē tavas prasmes, izmantojot runas atpazīšanu. Aplikācijā varēs sacensties ar citiem lietotājiem – tiek organizētas ne tikai ikdienas nodarbības, bet arī viktorīnas un izaicinājumi. Lietotni var izmantot bez maksas, taču ja vēlēsies atbloķēt visu saturu, būs jāiegādājas Premium versija.

  • Mondly iOS versija pieejama šeit.
  • Mondly Android versija pieejama šeit.

Tiem, kas vēlas apgūt vietējo akcentu – “Memrise”

Šī lietotne, iespējams, ir autentiskākais veids, kā apgūt jaunu valodu vai uzlabot esošās prasmes. Šeit atradīsi daudz video, kuros redzami vietējie iedzīvotāji dažādās situācijās, lai varētu iemācīties nepieciešamākās frāzes un saprast cilvēku teiktos vārdus ar īstu akcentu. Izmantojot aplikācijas izrunas režīmu, varēsi novērtēt savas runas prasmes. Lietotnē esošie rīki ļauj izsekot savam progresam un izvirzīt jaunus mērķus — tikai pabeidzot iepriekšējo nodarbību, varēsi atbloķēt jauno. Lietotne ir bezmaksas, taču visas mācību funkcijas tiek atbloķētas, izmantojot Memrise Pro maksas versiju.

  • Memrise iOS versija pieejama šeit.
  • Memrise Android versija pieejama šeit.

Aplikācijas, kas vairo produktivitāti un palīdz koncentrēties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us