Apņēmies gadu sākt veselīgāk? Lietotnes, kas palīdzēs izveidot pozitīvus ieradumus

Ja esi solījis jauno gadu sākt veselīgāk, iespējams, vēlēsies sākt rūpēties par pareizu uzturu, aktīvu brīvā laika pavadīšanu, kvalitatīvu miegu vai psiholoģisko veselību.

To visu apvienot ar straujo dzīves ritmu var palīdzēt lietotnes tālrunī – tajās atradīsi noderīgu informāciju un motivācijas rīkus, kā uzturēt rutīnu, veselīgus ieradumus un vispusīgu labsajūtu.

Viedie instrumenti neaizstās speciālistu, taču tie palīdzēs uzraudzīt fizisko un psiholoģisko veselību, sniegs ieteikumus un motivāciju savu mērķu sasniegšanai. Izmantojot labsajūtas aplikācijas, iespējams ietaupīt laiku un naudu – nepieciešams tikai telefons.

Fiziskām aktivitātēm

Apņēmies gadu sākt veselīgāk? Apskati lietotnes, kas palīdzēs izveidot pozitīvus ieradumus

aaptiv

Viedais sporta treneris Aaptiv piedāvā plašu apmācību veidu klāstu profesionālu speciālistu vadībā, sākot no stiepšanās vingrinājumiem līdz skriešanai vai riteņbraukšanai ārpus telpām. Fiziskās aktivitātes ar šo rīku būs daudz jautrākas, jo treniņiem ir savi īpaši motivējoši atskaņošanas saraksti. Aplikācijā var ne tikai sekot līdzi treniņu gaitai, bet arī saņemt ieteikumus, kas balstīti uz tavu fiziskās sagatavotības līmeni un vajadzībām.

Apņēmies gadu sākt veselīgāk? Apskati lietotnes, kas palīdzēs izveidot pozitīvus ieradumus

sweat

Viena no populārākajām personīgo treniņu lietotnēm Sweat ir īpaši izstrādāta sievietēm, un tajā ir pieejams plašs aktivitāšu klāsts, tostarp joga un spēka treniņi. Lietojumprogrammas rīki atvieglo progresa izsekošanu, funkcijas ietver detalizētus vingrinājumu aprakstus un video demonstrācijas, vingrinājumu alternatīvas dažādiem līmeņiem, iespēju atzīmēt izmantotos svarus un dalīties savos sasniegumos.

Veselīgam uzturam

Apņēmies gadu sākt veselīgāk? Apskati lietotnes, kas palīdzēs izveidot pozitīvus ieradumus

Noom: Weight Loss & Health

Tiem, kuri vēlas ēst veselīgāk un uzturēt sevi labā formā, ir vērts lejupielādēt lietotni Noom: Weight Loss & Health, kas nodrošina personalizētus ēdienreižu plānus un uztura speciālistu padomus. Pēc anketas par savu svaru un paradumiem aizpildīšanas tev tiks nozīmēts treneris, kas palīdzēs sasniegt mērķus. Katru dienu aplikācija sūtīs atgādinājumus par darāmo, lai neatkāptos no veselīgiem ieradumiem. Lietotnē atradīsi arī informatīvas ikdienas nodarbības, veselīgas receptes un veselības uzraudzības rīkus.

Lifesum: Healthy eating & Diet

Veselīgākus ēšanas paradumus var izveidot, izmantojot lietotni Lifesum: Healthy eating & Diet — rīku, kas palīdz līdzsvarot veselīgu pārtiku ar dzīvesveidu un iecienītākajiem produktiem. Lietojumprogrammā var saglabāt pārtikas dienasgrāmatu, izmantojot viedo svītrkodu skeneri, skaitīt kalorijas, izsekot izdzertā ūdens daudzumam, atrast ēdienreižu idejas un sastādīt ēdienreižu plānus, izmantojot pārtikas preču sarakstus.

Psiholoģiskajai veselībai

Headspace

Tiem, kas meklē meditācijas lietotni, lai palīdzētu mazināt stresu un uzlabotu miegu, Headspace vajadzētu būt pirmajai izvēlei. Vienai no populārākajām veselības lietotnēm tirgū ir vairāk nekā 10 miljoni lietotāju. Šis rīks piedāvā milzīgu meditācijas klāstu, stāstus pirms gulētiešanas un relaksējošu skaņu bibliotēku. Lietotne sniedz personalizētus ieteikumus, pamatojoties uz to, kas tev patīk un kā tu jūties katru dienu.

Calm

Vēl viens vieds psiholoģiskās veselības rīks ir Calm, kas paredzēts labākam miegam, stresa pārvaldībai un pat koncentrēšanās spēju uzlabošanai. Šeit, izvēloties ilgumu un tēmu, var klausīties ieteiktās meditācijas vai audio programmas un veikt elpošanas un stiepšanās vingrinājumus. Aplikācijā varēsi arī sekot līdzi savām emocijām un psiholoģiskajai veselībai ar rīkiem “Daily Streaks” un “Mindful Minutes”.

Kvalitatīvam miegam

Sleep Cycle: Sleep Tracker

Lietotne Sleep Cycle: Sleep Tracker palīdz izsekot miega cikliem un uzlabot vispārējo veselību, izmantojot mikrofonu, lai ierakstītu elpošanas un kustību skaņas miega laikā. Vari iestatīt modinātāju, kas tevi pamodinās pareizā miega cikla laikā, lai tu pamostoties justos vislabāk. Lietotne ne tikai palīdz noteikt miega modeļus, bet arī nodrošina detalizētu miega analīzi.

BetterSleep

Vēl viena miega lietotne BetterSleep palīdz izprast un uzlabot miega paradumus, izmantojot izsekošanas funkcijas un augstākās kvalitātes miega skaņas. Šeit atradīsi nomierinošas dabas melodijas, dažādus stāstus un meditācijas, kas pielāgotas tavām personīgajām vajadzībām, lai palīdzētu aizmigt. Pēc lietotnes lejupielādes vari arī izmēģināt inovatīvus elpošanas vingrinājumus un miega kustības, kas izstrādātas sadarbībā ar miega ekspertiem, lai atslābinātu prātu un ķermeni.

Pazudis viedtālrunis? Vienkārši veidi, kā to atrast

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

2 Responses

  1. Tā pamazām cilvēki atvadās no veselā saprāta visu pakļaujot ierīču kontrolei. Drīz būsim gaļas un kaulu veidojumi, kurus kontrolēs ierīces un programmas.
    Atliek šitādās lietotnēs centralizēti ielaist bugu un kārtībā, centīgākā daļa var atmest pekas vai arī sačakarēt veselību.

  2. Ir lsbi pulksteni rokas kas palidz nietiekt miega fazes, zinojumi u.t.t. liederigi ir ieslegt modinataja kadu labu dziesmu lai diena saktos veiksmigi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us