Sporta pulksteņi, kas ir piemēroti slēpošanai

pulksteņi slēpošanai

Ja vēlies iegūt visaptverošu pārskatu par noslēpotajiem kilometriem, sadedzināto kaloriju skaitu, distanci un daudz ko citu, tad šeit ir četri sporta pulksteņi, kas būs piemēroti arī slēpošanai.

Garmin Vivoactive 4S – 299 eiro

pulksteņi slēpošanai Garmin

Garmin sporta pulkstenis ir pietiekami gudrs, lai varētu atšķirt braucienu no kalna un distanču slēpošanu. Ierīce reģistrē katru braucienu ar slēpēm vai snovbordu atbilstoši kustībai. Braucot kalnā ar pacēlāju, treniņa izsekošana tiek automātiski apturēta.

Dati par pēdējo braucienu, pašreizējo nobraucienu un iepriekšējām darbībām visas dienas garumā tiek apkopoti sarakstā. Slēpošanas aplikācijā tiek piefiksēts laiks, nobrauktais attālums, maksimālais un vidējais ātrums un citi nepieciešamie dati.

Protams, viedpulkstenis Garmin ir piemērots arī daudzu citu sporta veidu izsekošanai, piemēram, skriešanai un peldēšanai. Korpuss ir ūdensizturīgs (līdz 50 m dziļumam), un 1,1 collu lielajā, apaļajā displejā tiek parādīti arī ziņojumi no mobilajām lietotnēm. Baterijas darbība – līdz nedēļai.

Apple Watch Series 5 – 457 eiro

pulksteņi slēpošanai Apple

Apple Watch piedāvā opcijas gan kalnu slēpošanai, gan distanču slēpošanai. Izmantojot Series 5 iebūvēto GPS, var precīzi ierakstīt maršrutu. Apple WatchOS piedāvā atbalstu dažādām slēpošanas lietotnēm, piemēram, Slopes, Snoww, Squaw Alpine, Snocru un Ski Tracks. Viedtālrunis mēra kāpumu, nobraukto attālumu, nobraucienu skaitu, vidējo ātrumu, sadedzinātās kalorijas un daudz ko citu.

Spilgtas krāsas OLED ekrāns ir kvadrātveida, un tā izšķirtspēja ir 394×324 pikseļi. Salīdzinājumā ar apaļu ekrānu, kvadrātā var ievietot vairāk teksta, piemēram, ziņas no mobilā tālruņa. Viedā pulksteņa akumulators ilgst 18 stundas, korpuss ir ūdensizturīgs (līdz 50 metru dziļumam).

Huawei Watch GT2 Pro – 274 eiro

pulksteņi slēpošanai Huawei

Huawei viedpulkstenī tiek izmantota īpaši energoefektīva operētājsistēma, turklāt Watch GT2 Pro ir pievienota vesela virkne jaunu sporta veidu un iebūvēts GPS.

Ir arī vairākas ar slēpošanu saistītas lietotnes, kuras var izmantot pulkstenī. Slēpošanas laikā tiek reģistrēts mainīgais sirdsdarbības ātrums, nobrauktais attālums, skābekļa saturs asinīs, augstums, maksimālais ātrums, nobraucieni, apļu skaits utt.

Korpuss ir ūdensizturīgs (līdz 50 m), un ir pieejama bezvadu uzlāde.

Pulkstenim ir iespaidīgs akumulatora darbības laiks līdz 14 dienām. Izmantojot iebūvēto GPS, protams, akumulatora darbības laiks ir mazāks, taču pat tad, ja atrodies uz kalna, vari būt drošs, ka viedpulkstenis ar vienu uzlādi darbosies visu dienu.

Viedpulkstenim ir skaļrunis un mikrofons, lai varētu atbildēt uz tālruņa zvaniem, neņemot rokās mobilo tālruni.

Suunto SPARTAN Ultra All Black Titanium HR – 600-700 eiro

Suunto

Vienam no visaptverošākajiem treniņu pulksteņiem Suunto SPARTAN Ultra All Black Titanium HR ir izturīgs titāna korpuss, tas ir ūdensizturīgs (līdz 100 m), tam ir iebūvēti treniņu padomi un GPS, kas palīdzēs, slēpojot kalnos vai distanču slēpošanas trasēs.

Lai gan treniņa režīmā akumulators ilgst tikai 26 stundas, pulksteni var iestatīt ekonomiskā režīmā un tas var ilgt pat nedēļu. Slēpošanai pulksteni var iestatīts tā, lai tas aktīvi izturētu līdz 65 stundām. Pulksteņa ekrānā ir iespējams kontrolēt karti un maršrutu, turklāt tiek mērīts maršruta garums, augstums, apļi, sirdsdarbības ātrums utt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us