Kas jāzina ikvienam, kam ir jauns iPhone: kā veiksmīgi pārsūtīt datus no vecās ierīces

iPhone pārsūtīt datus

Ja iegādājāties jaunu iPhone un plānojat uz to pārsūtīt datus no vecā iPhone, ir jāveic dažas darbības. Tomēr, pārsūtot datus uz iPhone 15, var rasties dažādas problēmas.


Iegādājoties jaunu iPhone, varat to iestatīt kā jaunu un tīru ierīci, nepārsūtot datus no vecā telefona. Dažreiz šī metode ir labāka, ja vecā ierīce ir tāda “izgāztuve”, ka jūs nevēlaties pie tās atgriezties.

Kad jaunā tālrunī pierakstāties tajā pašā iCloud kontā, iCloud dati, piemēram, kontakti un tā tālāk, tiks automātiski pārsūtīti uz jauno tālruni. Tiesa, visas aplikācijas būs jālejupielādē un to paroles būs jāatiestata.

Dažreiz ir ātrāk un vienkāršāk pārsūtīt datus no vecā iPhone un pēc tam veikt stingru jaunā iPhone tālruņa tīrīšanu.

Tāpat, pārsūtot datus no vecā iPhone, nevajadzētu sākt to darīt, kad pēc pusstundas ir jāsteidzas uz darbu, jo process var aizņemt ilgāku laiku, nekā jūs vēlētos, īpaši, ja jums ir arī Apple Watch.

Lai gan nosaukums liek domāt, ka šis ir apraksts par datu pārsūtīšanu uz iPhone 15, lielā mērā tas attiecas arī uz citiem iPhone modeļiem, kas ražoti pirms iPhone 15.

Gatavošanās datu pārsūtīšanai

Ja Apple Watch bija savienots pārī ar veco iPhone tālruni, atvienojiet to. Atsaistot pulksteni no iPhone tālruņa, pulksteņa dati tiek dublēti tālrunī, un vienīgais veids, kā iegūt jaunāko Apple Watch datu dublējumu, ir atsaistīt to no sava iPhone.

Ja izmantojat vecāku iPhone tālruni, piemēram, iPhone 6s vai līdzīgu, noteikti atjauniniet savu iOS uz visjaunāko iespējamo versiju, ko šī ierīce atbalsta.

Pēc tam dublējiet savus vecos iPhone datus pakalpojumā iCloud vai savā Mac datorā. Ja, saglabājot datus vecajā iPhone, norādāt, ka datu kopija tiks šifrēta, daudzas paroles tiks pārsūtītas arī uz jauno iPhone, atjaunojot datus.

Pārsūtiet datus uz savu jauno iPhone

Ja plānojat pārsūtīt datus uz iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro vai iPhone 15 Pro Max, es no sirds iesaku pirms pārsūtīšanas atjaunināt sava jaunā tālruņa iOS versiju uz iOS 17.0.2. vai jaunāku versiju.

Tas prasīs dažas papildu minūtes, taču tas var pasargāt jūs no galvassāpēm, kad jūsu jaunais iPhone 15, pārsūtot datus, iestrēgst pie Apple logotipa, kā arī iespēja, ka tas notiks, pārsūtot datus no vecā iPhone ir diezgan augsta.


Iespējams, vienkāršākais veids, kā pārsūtīt datus no vecā iPhone uz jaunu, ir metode, ko Apple sauc par Quick Start

( Drošības pēc pirms šo darbību veikšanas pieslēdz gan jauno, gan veco tālruni pie lādētāja! )

  • Novietojiet jauno iPhone blakus savam vecajam, un tālruņi atpazīs, ka tie atrodas viens otram blakus, un sāks “runāt”.
  • Jūsu vecajā tālrunī tiks parādīts ziņojums, kurā tiks jautāts, vai vēlaties izmantot savu pašreizējo Apple ID, lai iestatītu jauno tālruni. Izvēlieties “Jā”. Ja kāda iemesla dēļ nolemjat neizmantot savu veco Apple ID, ņemiet vērā, ka vēlāk nevarēsit saistīt savu veco un jauno Apple ID.
  • Tālāk, pēc apstiprināšanas, ka jaunais iPhone ir tas, uz kuru vēlaties pārsūtīt datus no vecā, viss notiks automātiski.
  • Pēc tam ekrānā parādīsies pieprasījums, vai vēlaties pārsūtīt datus no vecā iPhone (“Transfer Data from iPhone”). Tas ir tieši tas, ko Apple sagaida, taču, ja esat dublējis savus datus iepriekš, jums ir vairāk iespēju, un jūs varat tās izvēlēties, noklikšķinot uz „Other Options“, kur jums būs atļauts izvēlēties, vai atjaunot datus no iCloud vai no datorā saglabāto datu kopija.
  • Ja vēlaties atjaunot datus no Mac datorā saglabātas datu kopijas — savienojiet tālruni ar datoru ar kabeli. Tas, iespējams, ir ātrākais veids, kā pārsūtīt datus uz jaunu iPhone.
  • Ja izvēlaties atjaunot datus no iCloud – ekrānā redzēsit vairāku neseno dublējumu sarakstu un jums būs jāizvēlas no tā.
  • Ja tomēr izvēlēsities opciju „Transfer Data from iPhone“, šajā gadījumā dati tiks pārsūtīti no vecā iPhone uz jauno, izmantojot Wi-Fi. Ja tālrunī ir daudz datu, negaidiet, ka šī metode būs ātra. Piemēram, ja vēlaties kopēt datus no 1 TB iPhone 14 Pro Max, kas ir piepildīts ar datiem “gandrīz līdz jumtam”, atstājiet datu pārsūtīšanu uz nakti, jo tas var aizņemt tiešām ilgu laiku.

Neatkarīgi no tā, kuru metodi izvēlēsities, ja datu pārsūtīšanas process būs veiksmīgs, jūsu jaunajā tālrunī parādīsies viss vecā tālruņa saturs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us