Kā pārvietot savu mūzikas bibliotēku starp Spotify, Apple Music un citiem mūzikas pakalpojumiem?

Mūzikas klausīšanās pakalpojumi nepārtraukti attīstās, un tāpēc var rasties situācija, ka lietotājs vēlas pārvietot savu mūzikas bibliotēku, tas ir, pāriet no vienas aplikācijas uz citu.

Piemēram, Apple Music pagājušajā gadā nāca klajā ar bezmaksas augstas kvalitātes mūzikas klausīšanās papildinājumu, kura nav daudzām citām lietotnēm. Turpretim Spotify katra gada beigās visiem lietotājiem piedāvā plaši slavētu gada apkopojumu.

Līdz šim paši mūzikas klausīšanās pakalpojumi nav atvieglojuši savu klientu pāreju pie konkurentiem. Tomēr ir vairākas trešo pušu lietotnes un vietnes, kas atvieglo mūzikas bibliotēkas pārvietošanu.

Viena no iespējām ir iOS lietotne ar nosaukumu SongShift. Izmantojot lietojumprogrammu, varat bez maksas pārvietot mūzikas bibliotēku un atskaņošanas sarakstus ar līdz pat 100 dziesmām. Ja vēlaties pārvietot lielākus atskaņošanas sarakstus, par pakalpojumu jāmaksā 5 dolāri mēnesī.

SongShift

Lai lietotu SongShift, tajā ir jāpievieno savu mūzikas pakalpojumu konti. No turienes lietojumprogramma pati dara visu nepieciešamo.

Tāpat iespējams izmantot TuneMyMusic platformu, kur bez maksas var pārvietot līdz 500 dziesmām, bet par vairāk jāmaksā 4,50 mēnesī. Tas pats attiecas arī uz šo vietni: tai ir jāpievieno divi izvēlētie konti un jāļauj pakalpojumam veikt savu darbu.

Kā minēts iepriekš, noteiktos apstākļos abiem pakalpojumiem var tikt piemērota ikmēneša maksa. Tomēr drīzāk ir vērts to ņemt kā vienreizēju maksājumu, jo reti kurš šo pakalpojumu izmanto ilgāk par mēnesi.

Trešā iespēja ir pakalpojums FreeYourMusic, kas ir pilnīgi bezmaksas un darbojas operētājsistēmās Android, iOS, Windows un Mac.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us