Kā izvēlēties labāko skaļruni? Svarīgākās kļūdas, ko nevajadzētu pieļaut

Kā izvēlēties skaļruni Datuve.lv

Skaļruņu tirgus turpina augt, un to veicina ne tikai nepārtrauktā tehnoloģiju attīstība, bet arī augošā mūzikas industrija un bezvadu Bluetooth vai Wi-Fi skaļruņu tirgus pieaugums. Izvēlēties piemērotāko skaļruni var būt sarežģīts uzdevums, tāpēc aplūkosim, kas jāņem vērā, izvēloties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Izvēloties no lielā piedāvājumu klāsta, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem parametriem, kas nodrošinās vislabāko mūzikas klausīšanās pieredzi.

Kā izvēlēties skaļruni
Xiaomi viedais skaļrunis

Skaņas kvalitāte

Pirms skaļruņa iegādes izmēģiniet vismaz trīs dažādus modeļus – palūdziet pārdevējam to izpakot, lai paklausītos savu iecienīto mūziku un novērtētu skaņas kvalitāti. Pircēji parasti pieļauj vienu kļūdu – steidzoties iegādāties skaļruni, viņi nepaklausās no tā nākošajā skaņā, tāpēc galu galā ir vīlušies tā kvalitātē. Mūzikai ir jāskan dabiski jūsu ausīm, un toņu kvalitātei jābūt līdzsvarotai.

Viens no svarīgākajiem parametriem ir jutības indikators, no kura atkarīga skaņas kvalitāte. Tas ir nozīmīgs skaņas parametrs, kas norāda skaļumu telpas vidē. Vidēji skaļruņa jūtība var būt no 87 dB līdz 88 dB. Augsta jutība sākas no 90 dB. Tātad, jo augstāks ir skaļruņa jutīguma indekss, jo skaļāks būs tā skaļrunis.

Izmērs

Ne visi skaļruņi konkrētajā vidē skanēs vienādi. Lielāki skaļruņi nelielās telpās viegli var radīt pārsātinātu sajūtu, tāpēc mazākai telpai vajadzētu izvēlēties mazus skaļruņus. Skaņa var atbalsoties no sienām, lielām mēbelēm un grīdām, savukārt paklāji, mīkstās mēbeles un spilveni absorbē skaņu. Skaļruņu lietošanai ārpus telpām vai lielās telpās ir piemēroti lielāki skaļruņi ar stabilu skaņu un konstrukciju.

Akumulatora darbības laiks

Viens no svarīgākajiem skaļruņa kritērijiem ir akumulatora noturība, īpaši, ja to lieto ārpus telpām, dabā vai ceļojuma laikā. Lielākā daļa mūsdienu skaļruņu akumulatoru var nodrošināt ilgstošu darbību. Ekonomiskās skaļruņu versijas ar vienu uzlādi var darboties līdz 8 stundām, savukārt dārgāki modeļi var darboties vairāk nekā 20 stundas.

Izturība pret ārējo vidi

Katrai viedierīcei ir IP reitingu sistēma, kas norāda, cik izturīga ierīce būs pret mitrumu, putekļiem utt. IP-68 ir augstākais produkta IP vērtējums, kas parasti ir skaļruņu izgatavotāju mērķis. Tas nodrošina aizsardzību pret pilnīgu iegremdēšanu ūdenī līdz 30 minūtēm dziļumā līdz 1 metram.

Savienošana pārī

Pirms skaļruņa iegādes pārliecinieties, vai tas ir viegli savienojams pārī ar jūsu viedierīci, izmantojot Wi-Fi vai Bluetooth. Atšķirība starp Bluetooth un Wi-Fi skaļruņiem ir tāda, ka Bluetooth ir labāk piemērots mazākām telpām, tie parasti ir izmēros mazāki un viegli pārnēsājami. Wi-Fi skaļruņiem ir labāka skaņas kvalitāte, un ir mazāka iespēja zaudēt signālu ar ierīci.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us