Ikea Sjömärke – iebūvēta bezvadu uzlāde gandrīz jebkurai virsmai

Ikea

Ikea jau pirms vairākiem gadiem sāka pārdot mēbeles, kurās ir iebūvēta bezvadu uzlādes funkcija, taču tagad tiek piedāvāts ērtāks veids, kā praktiski jebkuru mēbeli aprīkot ar bezvadu uzlādi. Iepazīstieties ar Sjömärke – aptuveni 35 eiro vērtais bezvadu uzlādes paliktnis, kas paredzēts darbam ar jums jau piederošām mēbelēm.

Šī ierīce nav tāda kā vairums Wireless Qi uzlādes paliktņu, kur tālruni vai austiņas novieto tieši uz tā. Sjömärke ir septiņu collu liels lādētājs, kas izgatavots no alumīnija un plastmasas materiāliem, un tas darbojas caur plastmasas vai koka virsmu. Izmantojot divpusējo lenti vai skrūves, to var novietot galda vai plaukta virsmas apakšpusē.

Sjömärke
Attēls: Ikea

Ikea Sjömärke instructions
Ikea Sjömärke pamācība
Attēls: Ikea

Novietojot uzstādes ierīci zem koka vai plastmasas virsmas, tai vajadzētu droši nosūtīt elektrisko lādiņu uz ierīci virsmas otrā pusē. Tam ir nepieciešams vismaz 8 mm attālums no tālruņa, taču mēbeļu ražošanas gigants iesaka to izmantot ar virsmu, kas ir no 9,5 mm līdz 2 cm bieza.

Saskaņā ar Ikea rokasgrāmatu (pdf) tas ir “Ideāli piemērots uzstādīšanai uz galda, kafijas galdiņa vai naktsskapīša, ja vēlaties, lai lādētāja vadi un kabeļi saplūst ar dizainu, lai saglabātu telpas izskatu kārtīgu un tīru.” Neskaitot līmlenti, komplektā ietilpst 1,8 m barošanas kabelis un uzlīmes, lai atzīmētu jaunās uzlādes vietas atrašanās punktu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us