Kuru e-veikala platformu izvēlēties?

Kuru e-veikala platformu izvēlēties?

Ja esat iecerējis veidot savu e-veikalu un tā izveides plāns jau ir gatavs, nākamais solis ir izdarīt izvēli par platformu, kurā sākt pārdot preces vai pakalpojumus. Izvēle ir plaša un lielā mērā atkarīga no tā, kāda veida un cik liela mēroga uzņēmums ir plānots. Aplūkosim, kuru e-veikala platformu izvēlēties.

Pirmais, ar ko vajadzētu sākt, ir vajadzību uzskaitīšanu. Vai preču izvēle būs gana plaša vai maza? Vai plānojat veikt administrēšanu pats vai izmantot ārpakalpojumus? Kādus maksājumu risinājumus un papildu pakalpojumus platformai vajadzētu piedāvāt?

Shopify

Shopify ir viena no pasaulē populārākajām e-veikalu platformām, uz kuras izveidots arī liels skaits pašmāju e-veikalu. Platformas priekšrocības ir vienkāršs lietotāja interfeiss, liels dizainu skaits un iespēja ātri izveidot e-veikalu. Veikalā iespējams izmantot iepriekš iestatītus maksājumu risinājumus un piedāvāt piegādes pakalpojumu.

Shopify ir maksas platforma, bet piedāvā 14 dienu izmēģinājumu. Šajā laikā jūs varat uzzināt, vai piedāvātie pakalpojumi jums ir piemēroti vai nē.

Mozello

Pašmāju Mozello ir laba izvēle tiem, kas meklē ātru un vienkāršu risinājumu. Tiek piedāvāti vairāki dizaini e-veikala izveidei, iespēja integrēt dažādus norēķinu veidus un piegādes pakalpojumu sniedzējus. E-veikala mārketingam var pieslēgt arī sociālo mediju platformas. Lietotāju atbalsts latviešu valodā arī ir pluss.

Pakalpojumam ir pamata versija, kas ir bez maksas, taču Mozello piedāvā arī maksas Premium un Premium Plus versijas, kurās tiek piedāvātas dažādas ārkārtīgi noderīgas papildu opcijas.

WooCommerce

Platforma ar nosaukumu WooCommerce būs labs risinājums WordPress lietotājiem. Tā lietošanu ērtu padara tas, ka tas ir īpaši WordPress izstrādāts spraudnis. Pateicoties tam, platformai nav arī atsevišķas maksas, kas jāmaksā katru mēnesi.

WordPress SEO atbalsts dod priekšrocības labākam veikala mārketingam, kā arī ir pieejams ļoti liels skaits dažādu dizainu un interfeisu, no kuriem izvēlēties.

Taču tie nav tik ātri un ērti risinājumi kā Shopify vai Mozello, un e-veikala izveidei var būt nepieciešamas lielākas tehniskās zināšanas.

Adobe Commerce/Magento

Platforma ir piemērota tiem, kam ir lieli un unikāli plāni. Jo īpaši tas ir paredzēts ļoti lieliem e-veikaliem ar daudzām precēm.

Izmēģinājuma vai neliela apjoma rediģēšanai tiek piedāvāta Magento Open Source platforma, kas ir pieejama bez maksas, taču tā ir ar ierobežotām iespējām. Par papildu pakalpojumiem ir jāpiemaksā, turklāt jārēķinās ar lielākām tehniskām prasmēm.

Adobe Commerce gadījumā jūs varat izmantot visas platformas funkcijas, taču šis pakalpojums ir maksas. Platforma piedāvā iespēju izveidot atšķirīgus un unikālus e-veikala risinājumus, bet administrēšanai un e-veikala izveidei nepieciešami prasmīgi web izstrādātāji.

Viltus interneta veikals – kā atpazīt?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us