Corning jaunais Gorilla Glass aizsargās viedtālruņu kameru objektīvus

Corning Gorilla Glass

Corning ir paziņojis par jaunu stikla kompozītu komplektu, kas aizsargās viedtālruņu aizmugurējo kameru objektīvus kā arī palīdzēs kamerai uztvert vairāk apkārtējās gaismas. Jaunie kompozīti, saukti par Gorilla Glass DX un Gorilla Glass DX+, pēc Corning teiktā, piedāvā uzlabotu optisko veiktspēju, izcilu noturību pret skrāpējumiem un izturību.

Uzņēmums jau 2018. gadā sāka piedāvāt Gorilla Glass versiju ar DX/DX+ viedpulksteņiem, tādēļ nevarētu teikt, ka šī tehnoloģija ir pilnībā jauna. Bet Corning saka, ka izturīgā stikla izmantošana viedtālruņu kameru objektīviem ietver kādu īpašu izaicinājumu – pārklājumam ir jābūt gan grūti saskrāpējamam, gan jāļauj objektīvā iekļūt vairāk gaismai. Zemāk redzamajā video Corning izklāsta, kā tika ieviesti abi uzlabojumi:

Corning atklāj, ka Gorilla Glass ar DX un Gorilla Glass ar DX+ objektīvā ielaiž 98 procentus no apkārtējās gaismas, tomēr ir tikpat izturīgs pret skrāpējumiem kā parastais Gorilla Glass. Salīdzinājumam Corning apgalvo, ka lēcu pārklāji ar tradicionāliem pretatstarojošiem pārklājumiem ielaiž tikai aptuveni 95 procentus gaismas.

Uzņēmums nav paziņojis, konkrēti kuros tālruņos būs jaunie stikla kompozīti, bet Corning atklāj, ka Samsung ir pierakstījies kā pirmais uzņēmums, kurš izmantos jaunos Gorilla Glass kameras objektīvu aizsargus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us