Adobe ievieš vienkāršotu Photoshop tīmekļa versiju

Adobe Photoshop tīmeklī

Adobe ievieš Photoshop un Illustrator versijas, kas būs pieejamas tīmeklī, ļaujot veikt izmaiņas dokumentos, kas atrodas mākonī, bez vajadzības tos lejupielādēt vai atvērt lietotnē.

Par nožēlu, šīs nav pilnībā aprīkotas Photoshop un Illustrator versijas. Tajās var pārvietoties pa slāņiem, atstāt anotācijas un komentārus un veikt pamata labojumus, izmantojot tādus rīkus kā dzēšgumija, nepilnību noņemšanas otiņa un ‘Lasso Tool’. Bet, lai veiktu sarežģītākas izmaiņas, tāpat būs jāatver oriģinālā Photoshop programma.

Adobe pārstāvis skaidro, ka visas funkcijas uzreiz netiks ieviestas, taču laika gaitā tiks piedāvātas visas pamata opcijas. Photoshop tīmekļa versija pašreiz tiek raksturota kā “viegls rediģēšanas līmenis”, kas ir saderīgs ar “īstiem PSD” failiem.

A simplified Illustrator interface with tools on the left, an image in the center, and an expanded properties pane on the right. The app is inside a web browser.
Adobe Illustrator tīmekļa versija. Attēls: Adobe

Adobe nesen nāca klajā ar vairākiem paziņojumiem. Photoshop un Illustrator tīmekļa versiju galvenais mērķis ir atvieglot sadarbību ar klientiem, redaktoriem vai vienkārši draugiem, ļaujot kopīgi rediģēt un skatīt konkrētos dokumentus. Iepriekš citas personas tavam dokumentam varēja pievienot tikai anotācijas un komentārus, taču tagad būs iespējams arī iesaistīties un veikt dažas pamata izmaiņas.

Adobe arī pievieno paneli darbvirsmas Photoshop versijai, kas ļauj pārskatīt cilvēku atstātos komentārus.

Lai izmantotu Photoshop tīmekļa versiju, kas pašreiz ir pieejama kā beta versija, ir jābūt Creative Cloud pakalpojuma abonētājam. Illustrator tīmekļa versijai var piekļūt tikai ar ielūgumiem, kuriem var reģistrēties šeit.

Programmā Photoshop ir pieejamas arī dažas citas jaunas funkcijas. Lietojumprogrammas objektu atlases rīks ir kļuvis vēl jaudīgāks – virzot kursoru virs objektiem, tas parāda, ko tas spēj automātiski izcelt. Ir arī jauni neironu filtri: ‘landscape mixer’ ļauj miksēt ainu ar citu iestatījumu vai sezonu; un jauni krāsu pārsūtīšanas un harmonizācijas filtri ļauj piemērot viena attēla vai slāņa izskatu citam. Adobe arī saka, ka ir uzlabots pagājušā gada Depth Blur filtrs, kas izveido “dabiskāku izplūdušo fonu”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us