Witcher Monster Slayer AR mobilā spēle iznāks 21. jūlijā

Witcher

Drīzumā gaidāma jaunās The Witcher: Monster Slayer spēles iznākšana. Tā ir Pokemon Go līdzīga paplašinātās realitātes (AR) spēle mobilajām ierīcēm, kas norisinās The Witcher visumā, un tā pie spēlētājiem nonāks 21. jūlijā, piektdien paziņoja CD Projekt Red. Abās platformās tā būs pieejama bez maksas.

Monster Slayer spēlē būs iespējams izpētīt apkārtējo pasauli un cīnīsies ar draudīgiem virtuāliem paplašinātās realitātes monstriem. Spēles aprakstā teikts, ka spēlētājs tiks ievests episkos piedzīvojumos, kurus iedvesmojusi Witcher sērija, iedziļinoties tajā, ko nozīmē būt elites monstru slepkavam.

Ja izmanto operētājsistēmu Android, jau tagad vari reģistrēties spēlei pakalpojumā Google Play. Ja to izdarīsi tagad, varēsi spēlēt spēli, tiklīdz tā tiks palaista, un bonusā tu iegūsi piekļuvi īpašam zobenam, kas dos tev papildu pieredzes punktus par katru nogalināto monstru.

Paziņojums ir iznācis nedēļu pirms WitcherCon – franšīzes svinībām, kuras vada CD Projekt Red un Netflix, kas straumē populārāko TV sēriju. Tā laikā varētu izskanēt daži aizraujoši jaunumi, jo šķiet, ka tiks paziņota sīkāka informācija par otro seriāla sezonu, un CD Projekt Red jau ir apsolījis, ka nākamās paaudzes The Witcher 3 atjauninājums tiks izlaists šogad.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us