Steam ‘Next Fest’ piedāvā bez maksas izmēģināt simtiem spēļu

Steam next fest

Entertainment Software Association rīkotais šovs E3 2021 ir beidzies, un spēļu izstrādātājiem šogad bija jāiztiek bez fiziskas spēļu demonstrēšanas, kā rezultātā daudzi izstrādātāji zaudēja iespēju popularizēt savas jaunās spēles. Xbox nāca klajā ar risinājumu, kurā tiek piedāvāts spēlēt dažādu indie spēļu demo versijas, savukārt Valve piedāvā līdzīgu opciju PC spēlēm. Ar šodienu sākas jaunākais Steam festivāls ‘Next Fest’, kura laikā spēlētājiem tiek dota piekļuve simtiem gaidāmo spēļu demonstrāciju, kā arī tiek piedāvāta tiešraides straumēšana, pārrunas un intervijas ar izstrādātājiem, ja drīzāk vēlies skatīties, nevis spēlēt.

Pasākums norisinās laikā no 16. jūnija līdz 22. jūnijam. ‘Next Fest’ ietver plašu spēļu klāstu dažādos žanros, no kuriem dažiem netika pievērsta uzmanība pagājušās nedēļas pasākuma E3 tiešraidēs. Dažas ievērojamas spēles, kas tiek iekļautas ‘Next Fest’ festivālā, ir Sable, Chasing Static, Lake, Toem un Norco.

Kopš pandēmijas sākuma Valve periodiski ir rīkojuši šos tiešsaistes festivālus, lai aizstātu tādu pasākumu kā Game Developers Conference jeb Spēļu izstrādātāju konference iztrūkumu. ‘Next Fest’ spēļu demonstrācijas ir bez maksas, tādēļ bez raizēm varēsi izmēģināt spēles, kas nākotnē, iespējams, gūs lielu popularitāti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us