Rockstar Games iepazīstina ar galvenajām funkcijām, kas varētu pacelt GTA 6 pilnīgi jaunā līmenī

GTA

GTA 6, vēl neizziņotajai, taču ļoti gaidītajai Rockstar Games spēlei, varētu būt ievērības cienīgas iezīmes, kas varētu pacelt spēli pavisam jaunā līmenī, liecina nesena spēļu studijas prezentācija.

Pasākumā Rockstar Games runāja par mašīnmācīšanās izmantošanu spēļu izstrādē. Līdz šim mākslīgais intelekts (AI) ir viena no jomām, ko videospēļu izstrādātāji vēl nav diez ko steiguši pētīt un ieviest spēlēs.

Spēles darbība noris Cayo Perico, privātā paradīzē, kur dzīvo bēdīgi slavenais El Rubio, pasaules izcilais narkotiku tirgotājs. Foto: Rockstar Games oficiālais YouTube kanāls

Rockstar Games šo iespēju aplūkoja perspektīvā, apspriežot metodes, kuras tiek izmantotas, lai “Red Dead Redemption 2” zirgus padarītu ļoti reālistiskus. Šādiem zirgiem ir vairāk nekā 23 unikālu kustību stilu un 3000 animāciju, sacīja studijas pārstāvis.

Lai gan šī atklāsme ir interesanta, tas, kas patiešām ir piesaistījis fanu uzmanību un veicinājis spekulācijas, ir studijas plāni, kas, pamatojoties uz prezentāciju, ietver vairāku lietu uzlabošanu šīs studijas spēlēs, kas kaut kad nākotnē tiks izlaistas.

Kā ziņots, Rockstar Games nākotnē plāno spēlēs ieviest “vēl plašāku kustību dažādību”. Tās mērķis ir arī uzlabot attēloto dzīvnieku un cilvēku kvalitāti.

Turklāt prezentācija skāra arī mašīnmācīšanās pieejas un labāku paritāti starp spēlētāju kontrolētiem un AI kontrolētiem spēļu tēliem.

Šobrīd šo nākotnes plānu ietekme uz GTA 6 vēl nav redzama. Tomēr šķiet, ka spēļu studija gatavojas atkal ievērojami pacelt latiņu pēc veiksmīgās “Red Dead Redemption 2” izlaišanas 2018. gadā.

Ja GTA 6 patiešām gūtu labumu no AI sniegtajiem uzlabojumiem, rezultāts būtu viena no reālistiskākajām “Grand Theft Auto” daļām, kāda jebkad ir izdota. Ņemot vērā iespējamās izmaiņas spēlēšanā, iestatījumos un citus faktorus, šie uzlabojumi patiešām varētu pacelt spēli citā līmenī.

Diemžēl šīs ir tikai spekulācijas, jo Rockstar Games vēl nav apstiprinājis, vai GTA 6 vispār tiek izstrādāts.

Spēļu studija šobrīd gatavojas izdot “GTA 5: Enhanced Edition”, kas iznāks novembrī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us