Labākās mobilās spēles patīkamākiem ikdienas braucieniem sabiedriskajā transportā

mobilās spēles

Ikdienas braucieni sabiedriskajā transportā var nogurdināt un radīt stresu. Tā ir nepieciešamība, ko drīzāk paciešam, nevis izbaudām. Bet kur ir teikts, ka tam tā ir jāpaliek? Izvēlies savai gaumei atbilstošu relaksējošu spēli, ko vari spēlēt savā mobilajā tālrunī, un padari ikdienas braucienus daudz patīkamākus. Šīs Samsung.lv ieteiktās mobilās spēles ir izvēlētas pateicoties to izteiksmīgajam mākslinieciskajam noformējumam, nomierinošajam muzikālajam pavadījumam, interesantajam sižetam vai kāda cita iemesla dēļ.

A phone showing Two Dots gameplay is laid over underwater artwork from the same game
Savieno punktiņus, lai atrisinātu sarežģītas mīklas.

Two Dots

Lieliski piemērota ikvienam, kurš brauciena laikā vēlas ne tikai atpūsties, bet arī asināt prātu.

Two Dots ir klasiska spēle stresa mazināšanai. Tās mākslinieciskais noformējums ļauj pārliecināties, cik liela nozīme ir spēles vizuālajam veidolam. Two Dots ir atjautības spēle ar “odziņu”, taču spēles noteikumi ir pavisam vienkārši: ir jāsavieno vienas krāsas punktiņi, lai tie pazustu no ekrāna. Sasniedzot jaunus spēles līmeņus, tu dosies relaksējošā ceļojumā pa citām pasaulēm, kur meklēsi interesantus priekšmetus un atklāsi arvien jaunus spēles uzdevumus. Noteikti jāpiemin arī spēles muzikālais pavadījums. Spēles veidotāji, iedvesmojoties no populārām animācijas filmām, ir radījuši īpašu, nomierinošu pavadījumu.

Spēli Two Dots vari lejupielādēt Google Play Store.

A screenshot of gameplay from the game Badland, showing multiple characters flying through the air and avoiding obstacles
Traucies cauri fantastiskām pasaulēm, lai nonāktu drošībā.

Badland

Piemērota tiem, kuri vēlas padarīt vienmuļos ikdienas braucienus aizraujošākus un izjust piedzīvojumu garšu.

Izcilās datorgrafikas un muzikālā pavadījuma dēļ Badland, iespējams, ir viena no vizuāli izteiksmīgākajām HD spēlēm, kas jebkad ir izveidota Android viedtālruņiem. Piedzīvojumu spēles darbība notiek neparastā mežā. Spēlētājs, kontrolējot vienu no meža iemītniekiem, cenšas tikt garām dažnedažādiem slazdiem un šķēršļiem. Badland ir tikpat aizraujoša kā Fortnite. Spēles veidotāji ir paredzējuši pietiekami daudz negaidītu sižeta pavērsienu, lai šo spēli ar interesi varētu spēlēt stundām ilgi, tāpēc uzmanies, ka nepalaid garām savu pieturu.

Spēli Badland vari lejupielādēt Google Play Store.

Two images of game Monument Valley 2; one showing a character navigating the magical architecture of the game and the other showing the stunning worlds where this all takes place
Izpēti pasauli, kas nepārtraukti mainās un sagādā arvien jaunus pārsteigumus.

Monument Valley 2

Piemērota tām reizēm, kad vēlies izbaudīt mierīgu gaisotni un labu stāstu, lai kliedētu garlaicību.

Monument Valley 2 ir neiedomājami skaista spēle. Tā noteikti vairos laimes sajūtu (proti, paaugstinās dopamīna līmeni) un mazinās nepieciešamību pēc rīta kafijas. Spēles otrajā daļā darbība notiek tajā pašā pasaulē, kur pirmajā daļā. Šoreiz spēlētājs seko mātes un bērna piedzīvojumiem labirintos, kuros ir daudz slēptu eju un optisku ilūziju. Vizuālā ziņā Monument Valley 2 ir vienlaikus krāšņa un bezgala lakoniska. Datorgrafika ir veidota tā, lai stimulētu smadzeņu baudas centra darbību. Lieliskais vizuālais noformējums un nomierinošā mūzika ļaus atslābināties, lai justos vienkārši labi.

Spēli Monument Valley 2 vari lejupielādēt Google Play Store.

A screenshot of the game Rymdkapsel showing the player's dashboard which contains a space station and all tools available
Uzbūvē savu kosmosa staciju un aizsargā tās iemītniekus.

Rymdkapsel

Šī spēle ir piemērota tiem, kuri vēlas meditatīvu nodarbošanos, ar ko īsināt laiku sabiedriskā transporta pieturā.

Rymdkapsel ir vienkārša stratēģijas spēle, kuras darbība notiek kosmosā. Spēle ir ļoti lakoniska, tāpēc tā ir lieliski piemērota, lai novērstu domas no steigas un drūzmēšanās, ar ko neizbēgami saistās ikdienas braucieni sabiedriskajā transportā. Šajā relaksējošajā spēlē spēlētājs uzņemas rūpes par kosmosa staciju un tās iemītniekiem, plāno stacijas paplašināšanu un pārvalda resursus. Visa spēles darbība notiek uz vienkārša, līdzena spēles laukuma. Interesanti, ka Rymdkapsel veidotāja mērķis bija izveidot spēli par kosmosa staciju, kurā būtu apvienoti visi tie elementi, kas viņam pašam sagādāja prieku un neradīja papildu stresu, spēlējot reāllaika stratēģijas spēles. Mūsuprāt, tieši tas ir vajadzīgs ikvienam, kurš ik dienu brauc sabiedriskajā transportā.

Spēli Rymdkapselvari lejupielādēt Google Play Store.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

  1. Pilnīgs stulbums, vai tiešām cilvēkiem nav nekas jādara, neko nav jādomā, telefonā taču ir plānotāji, dažen dažādi ieraksti utt..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us