Hades, viena no 2020. gada labākajām spēlēm, drīzumā arī Xbox un PlayStation konsolēs

Hades

Videospēļu izstrādes kompānija Supergiant Games izcilais veikums Hades, kas bija viena no labākajām 2020. gada spēlēm, šī gada augustā ieradīsies arī pie Xbox un PlayStation konsoļu spēlētājiem. Tas būs pieejams Xbox One, Xbox Series X / S, PS4 un PS5. Un, ja esi Xbox Game Pass abonents, piekļuve spēlei būs pieejama tieši 13. augustā.

Supergiant piedāvā arī spēles fizisko versiju sadarbībā ar datorspēļu izdevēju Private Division. Xbox spēles fiziskā versija darbosies gan Xbox One, gan Xbox Series konsolēs, savukārt PS4 un PS5 būs atsevišķa spēles fiziskā versija. Bet, ja izvēlēsies iegādāties Hades fizisko vai digitālo versiju priekš PS4, tev būs pieejams bezmaksas atjauninājums uz PS5 versiju.

Hades spēles fiziskā versija

Spēles PS5 versijā tiks izmantotas arī dažas no DualSense kontroliera īpašajām funkcijām, piemēram, haptic feedback un adaptīvie trigeri, PlayStation bloga ierakstā skaidro Supergiant Games radošais direktors Gregs Kasavins.

Runājot par veiktspēju, PlayStation bloga ierakstā ir teikts, ka Hades Xbox One un PlayStation 4 versijas darbosies ar 1080p un 60 kadriem sekundē, savukārt, Xbox Series X / S un PlayStation 5 versijas darbosies ar 4K un 60 kadriem sekundē. Spēles Xbox un PlayStation versijas neatbalstīs PC cross-save funkciju, kāda ir Nintendo Switch versijai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us