13. augustā būs pieejama Diablo II: Resurrected beta versija

Diablo II: Resurrected

Blizzard dod spēlētājiem iespēju izmēģināt Diablo II: Resurrected – šīs spēļu izstrādes studijas tik populārās spēles pārveidoto versiju, pirms vēl tā ir oficiāli iznākusi, (kas ir gaidāms 23. septembrī).

Saskaņā ar Blizzard teikto, cilvēki, kuri ir iepriekš pasūtījuši šo (vai Diablo Prime Evil Collection, kas nāk arī kopā ar Diablo III) spēli, var piekļūt agrīnās piekļuves beta versijai no 13. augusta plkst. 20:00 līdz 17. augusta plkst. 20:00. Visi pārējie varēs spēlēt atvērto beta versiju nedēļu vēlāk, no 20. augusta plkst. 20:00 līdz 23. augusta plkst. 20:00.

Beta versija nebūs pieejama Nintendo Switch spēlētājiem, taču to var spēlēt personālajā datorā, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5 un PS4. Tiks piedāvāti multiplayer un cross-progression režīmi, kas nozīmē, ka spēlētāji varēs spēlēt kopā ar draugiem un pārbaudīt spēli dažādās platformās, vienlaikus saglabājot visu nopelnīto. (Jāņem vērā, ka, lai piekļūtu agrīnās piekļuves beta versijai, tev iepriekš jāpasūta spēle platformā, kurā vēlies spēlēt beta versiju.)

Ņemot vērā pašreizējo Blizzard situāciju (tiek ziņots, ka kompānija tiek apsūdzēta “konstantas seksuālas uzmākšanās” kultūras piekopšanā), daži spēlētāji ir pauduši viedokli, ka nespēlēs spēli, lai izrādītu solidaritāti Blizzard spēļu izstrādes studijā strādājošajiem darbiniekiem, taču nav skaidrs, vai boikoti ir kas tāds, kas Blizzard izstrādātājiem palīdzēs, kā ziņoja Kotaku. Otrdien Activision Blizzard akcionārs publicēja vēstuli, kurā teikts, ka uzņēmuma atbildes reakcija uz šiem apgalvojumiem gluži vienkārši “nesniedzas pietiekami tālu”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us