YouTube Music lietotne būs pieejama arī vecākos viedpulksteņu modeļos

Wear OS YouTube Music

Sākot ar šo nedēļu YouTube Music lietotne tiks piedāvāta arī viedpulksteņiem ar nedaudz vecākām Wear OS operētājsistēmas versijām, piemēram, viedpulksteņiem Fossil, Michael Kors un Mobvoi. Iepriekš tika ziņots, ka lietotne būs pieejama tikai Samsung jaunākajos viedpulksteņos, kas aprīkoti ar Wear OS 3. Lietotne ļauj YouTube Music Premium abonentiem lejupielādēt dziesmas ar to saderīgos viedpulksteņos un klausīties mūziku bezsaistē, neizmantojot pārī savienotu tālruni.

Par jauno lietotni pirmo reizi tika paziņots, kad Google un Samsung atklāja plānus, apvienot savas Wear OS un Tizen viedpulksteņu operētājsistēmas, lai izveidotu Wear OS 3. Sākotnējie ziņojumi liecināja, ka tā nebūs pieejama ierīcēs, kurās darbojas vecāka operētājsistēma, piemēram, Wear OS 2. Tomēr, tāpat kā Spotify bezsaistes atbalsts, arī jaunā YouTube Music lietotne tagad būs pieejama plašākam ierīču klāstam.

Lietotni varēs lejupielādēt no Google Play veikala tai saderīgās ierīcēs, turklāt ierīcei arī jāatbalsta Google Smart Downloads funkcija, kas automātiski atsvaidzina atskaņošanai lejupielādētās dziesmas, kad ir izveidots savienojums ar Wi-Fi.

Google saka, ka lietotne šonedēļ būs pieejama Fossil un Michael Kors Gen 6 viedpulksteņiem, kā arī Mobvoi TicWatch Pro 3 GPS, TicWatch Pro 3 Cellular / LTE un TicWatch E3. Google apgalvo, ka lietotne šogad nonāks arī pie citiem Wear OS 2 viedpulksteņu lietotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us