Google beidzot izlaiž lietotni YouTube Music Wear OS

Youtube Music Wear OS

Google beidzot piedāvā lietotni Wear OS YouTube Music, kas varētu šķist lieliska ziņa visiem, kuri ir gaidījuši veidu, kā atskaņot mūziku ārpus Google straumēšanas pakalpojuma pēc tam, kad uzņēmums 2020. gada augustā slēdza Google Play Music, kas bija pieejama arī operētājsistēmā Wear OS. Bet jaunā lietotne nāk bonusā ar apbēdinošām ziņām.

Lielākais āķis slēpjas tajā, ka lietotne darbojas tikai jaunākajos Samsung pulksteņos, ko darbina Wear OS 3, norāda Google. Šie pulksteņi vēl nemaz nav pieejami, tāpēc, pat ja vēlies izmēģināt jauno lietotni, to varēs izdarīt tikai tad, kad būs iegādāts Galaxy Watch 4 vai Galaxy Watch 4 Classic.

YouTube Music Wear OS ļaus YouTube Premium abonentiem lejupielādēt mūziku tieši savā pulkstenī, kas nozīmē, ka mūziku var klausīties, izmantojot tikai pulksteni un Bluetooth austiņas, pat ja nav interneta pieslēguma.

Tomēr jāņem vērā, ka pēc 9to5Google teiktā, nebūs iespējams straumēt mūziku no lietotnes – vienīgais veids pašreiz ir tikai lejupielādēt to. Un vēl kāds mīnuss – mūziku var lejupielādēt tikai tad, kad pulkstenis atrodas uz lādētāja.

Tomēr ir patīkami, ka šāda lietotne vispār ir pieejama, pat tās ierobežotajā formā. Google nav sniegusi informāciju par to, kad lietotne varētu būt pieejama citās Wear OS ierīcēs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us