Viedtālruņa izmēra kases aparāts – jauns viedrisinājums uzņēmumiem

kases aparāts

Latvijas Mobilais Telefons kopā ar Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmumu Datakom ir pilnveidojuši unikālu viedrisinājumu. Tas ir Baltijā pirmais šāda veida viedrisinājums – mobilā viedtālruņa izmēra kases aparāts. Tā esošās iespējas tiek papildinātas ar veikalvedības  sistēmu. Tā paredzēta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem – gan tirgotājiem, gan dažādu pakalpojumu sniedzējiem.

Mobilās kases viedierīces Tiki-Taka PAY  ieviešana ir būtisks pavērsiens visā mazumtirdzniecības un pakalpojumu sektorā Latvijā, jo apvieno gan visu nepieciešamo preču un pakalpojumu pārdošanai –  maksājumu karšu termināli, svītrkodu lasītāju, čeku printeri, kasi, gan arī ļauj veikt pārdošanas datu analīzi un veicināt datos balstītu biznesa lēmumu pieņemšanu. Mobilajā kases aparātā ir iekļauts pilnībā elektronisks kases žurnāls, kura aizpildīšana notiek automātiski no mobilā kases aparāta atskaitēm, digitāli kases čeki un atskaites, kā arī ir pieejama ērta preču klāsta un pārdošanas cenu, tai skaitā, atlaižu pārvaldība un klientu lojalitātes programmu vadība. Mobilā kases iekārta piedāvā tirdzniecības datu analīzi un lietojumprogrammas saskarni (API jeb Application Programming Interface) tiešsaistē ar klienta noliktavas un grāmatvedības sistēmām. Ierīce atbilst visām Valsts ieņēmumu dienesta (VID) prasībām.

“Tehnoloģijas ietekmē un maina mūsu dzīvesveidu – sākot ar savstarpējo saziņu un attālināto darbu, beidzot ar norēķiniem veikalā,” uzsver LMT prezidents Juris Binde. “Izstrādājot šo viedo kases iekārtas piedāvājumu, LMT mērķis bija nodrošināt Latvijas mazajiem uzņēmumiem vienkāršu, mūsdienīgu un stabilu produktu, kura iespējas līdz šim bija pieejamas tikai sarežģītās un dārgās sistēmās.”

SIA Datakom valdes loceklis Jānis Čupriks atzīst, ka ņemot vērā šī brīža mainīgos apstākļus, šis mobilās kases iekārtas risinājums ir izdevīgs un ērts risinājums ārkārtas situācijas laikā: “Sadarbībā ar LMT mūsu izstrādātais produkts ir kļuvis pieejamāks un ar plašāku pielietojumu. Šobrīd kopīgi izskatām iespējas piedāvāt šo produktu arī ārvalstu tirgos, kā arī paplašināt produkta funkcionalitāti.”

Mobilais kases aparāts ir pieejams LMT e-veikalā un visos LMT klientu apkalpošanas centros. Piedāvājumā ir iekļauta arī kases aparāta apkalpošana, piekļuve veikalvedības sistēmai, integrācijas API ar grāmatvedības un IT sistēmām, kā arī pēcpārdošanas uzturēšana. Mobilo kases aparātu ir iespējams iegādāties nomaksā un arī nomāt.

Sīkāka informācija https://bizness.lmt.lv/mobila-kase

Attēls: datakom.lv

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us