Traucēta Facebook, Instagram un citu sociālo tīklu darbība

Traucēta Facebook, Instagram un citu sociālo tīklu darbība

Vadošo sociālo mediju darbībā radušās nopietnas problēmas. Instagram, WhatsApp, Facebook un Facebook Messenger piedzīvojuši plašus darbības traucējumus, un daudzi lietotāji visā pasaulē nevar izmantot arī dažādus ar Facebook saistītus pakalpojumus. Neraksturīgi ir tas, ka darbības pārtraukums ir ieildzis, un nav skaidrs, kad šīs sociālās platformas pilnībā atsāks darbību.

DownDetector – vietne, kas izseko tiešsaistes pakalpojumu pārtraukumus – rāda, ka problēma ir globāla. Ir arī ziņojumi, ka pakalpojumi, kuru konti ir saistīti ar Facebook, piemēram, Airbnb un Strava, nedarbojas.

Pašlaik nav iespēju izvairīties no problēmām, tāpēc atliek vienkārši gaidīt, līdz tās tiks atrisinātas, un atkal varēs izveidot savienojumu ar WhatsApp, Instagram vai Facebook. Tiek ziņots, ka uzņēmums strādā pie labojumiem, lai gan nav skaidrs, kad tie tiks atrisināti vai kas tiks novērsts vispirms.

Facebook komunikāciju vadītājs Endijs Stouns bija pirmais, kurš Twitter vietnē kopīgoja ziņu, sakot, ka uzņēmums ir informēts par problēmām un pašlaik strādā pie to novēršanas. Neilgi pēc tam Facebook oficiālais konts atzina, ka lietotājiem ir grūtības piekļūt uzņēmuma lietotnēm un produktiem:

WhatsApp Twitter konts arī kopīgoja līdzīgu paziņojumu Twitter vietnē:

Daži lietotāji ir ziņojuši arī par problēmām saistībā ar uzņēmuma Oculus virtuālās realitātes spēļu pakalpojumiem. Tiek brīdināts, ka šajā brīdī nevajadzētu restartēt Oculus ierīces, lai netiktu zaudēti spēļu dati.

Neviens no Facebook, WhatsApp vai Instagram kontiem nav izskaidrojis, kas sākotnēji izraisīja to darbības pārtraukumu, raisot spekulācijas, ka pie vainas esot Domain Name System (DNS) ieraksti, kas novirza trafiku uz Facebook vietnēm un pakalpojumiem:

Vēlāk tika precizēts, ka joprojām nav skaidrs, kāpēc tika veiktas šādas izmaiņas, un ka problēmas varēja radīt arī kļūdains atjauninājums.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us