Redmi jaunākie flagmaņi pārsteigs ar unikālu funkciju

Redmi

Ķīnas giganta Xiaomi meitas uzņēmums Redmi jau kādu laiku gatavojas jaunās K50 sērijas viedtālruņu laišanai tirgū. Līdz piegādei, kas notiks 17. martā, ir palicis pavisam maz, taču ražotājs nelaiž garām iespēju palielīties ar kādu īpašu funkciju, kas līdz šim nav bijusi nevienā citā viedtālrunī.

Uzņēmums publikai ir izrādījis reklāmas plakātu, kurā teikts, ka Redmi K50 sērija būs pirmā, kas izmantos nākamās paaudzes Bluetooth 5.3. Runā, ka šīs tehnoloģijas jaunākajai versijai ir mazāks enerģijas patēriņš, lielāks diapazons, un tā ir daudz izturīgāka pret dažādiem traucējumiem, kas ļaus baudīt labāku pārraidītās skaņas kvalitāti.

Turklāt Bluetooth 5.3 atbalsta jauno LC3 audio kodējumu, un publicētajā ziņojumā teikts, ka šī iespēja ir jāizmanto kopā ar “pareizo audio aprīkojumu”. Tas varētu nozīmēt, ka Ķīnas uzņēmums plāno ieviest arī austiņas, kas ļaus pilnībā izmantot jaunās tehnoloģijas priekšrocības.

Papildus šīm jaunajām savienojamības funkcijām flagmaņiem būs divu frekvenču GPS un IR blasteris, kas aizstās jūsu tālvadības pultis. IR blasteris ir atrodams arī Xiaomi tālruņos, tāpēc tas nav īsti pārsteigums.

Atgādināsim, ka drīzumā gaidāms, ka no šīs jaunās sērijas būs pieejami vismaz četri produkti – Redmi K50, K50 Pro, K50 Pro+ un vēl viena spēļu faniem paredzēta modifikācija. Pēc Redmi teiktā, pēdējam modelim, kā arī bāzes versijai vajadzētu būt aprīkotiem ar MediaTek procesoriem, Redmi K50 Pro tiks aprīkots ar Qualcomm Snapdragon 870 mikroshēmu, bet Redmi K50 Pro+ debitēs ar jauno Snadragon 8 Gen 1.

Redmi-K50_2021-06-28-093058_vvvw

Ir arī zināms, ka Redmi K50 Pro+ būs ekrāns ar izliektām malām un neliels aplis ar selfiju kameru augšpusē. Pirkstu nospieduma sensors, protams, tiks iebūvēts zem ekrāna.

Runājot par šī flagmaņa kamerām, tiek solīts, ka aizmugurējā būs aprīkota ar 108 MP attēla sensoru.

Ja šādas prognozes piepildīsies, tas būs līdz šim jaudīgākais un iespaidīgākais Redmi viedtālrunis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us