Ārējais akumulators jeb Power Bank – kādu izvēlēties?

ārējais akumulators

Ārējais atkārtoti lādējamais akumulators jeb “Power Bank ” ir labi zināms ikvienam, kurš pavada laiku ārpus mājas, bet vienmēr vēlas palikt sasniedzams. Šādu rezerves barošanas avotu var izmantot ne tikai telefoniem, bet arī datoriem vai planšetdatoriem – tā ir kā portatīvā kontaktligzda, kas nodrošinās, ka tālruņa akumulators nekad neizlādēsies.

Ārējie akumulatori uzkrāj atbilstošu enerģijas daudzumu un pēc tam to pārsūta ierīcēm, kuras lietojat, izmantojot USB kabeli. Šo ierīci arī ir nepieciešams uzlādēt, bet atkarībā no izvēlētās jaudas, viens no akumulatoriem var būt pietiekams pat vairākām tālruņa uzlādēm. Ir vairāk nekā tikai viena nianse, lai izlemtu, kura Power Bank baterija būs vispiemērotākā. Aplūkosim ārējo akumulatoru galvenos parametrus.

Ārējo akumulatoru jauda

Pārnēsājamā akumulatora jauda tiek mērīta mAh – jo lielāks skaitlis atrodas blakus, jo retāk Jums būs jāuzlādē pats ārējais akumulators. Tomēr ne vienmēr ir nepieciešams iegādāties visjaudīgākos modeļus, jo lādētāja cena un fiziskais lielums ir atkarīgs tieši no šī parametra. Intereses labad ir vērts pieminēt, ka pat aptuveni 4000 mAh tālruņa ārējā baterija to varēs pilnībā uzlādēt 1-2 reizes.

Tomēr, ja vēlaties aizmirst par barošanas avota uzlādi uz ilgu laiku, Jūs atradīsiet daudz ietilpīgākas iespējas – šeit ir daži no ietilpīgākajiem modeļiem, kas pašlaik ir tirgū:

Tellur Compact 30000mAh

Ārējais akumulators 30000mAh Tellur

Tiem, kurus interesē visjaudīgākā un labākā Power Bank ierīce, šim modelim patiešām vajadzētu pārsteigt Jūs – tā pašlaik ir viena no lielākajām iespējām tirgū. Neskatoties uz šīm iespaidīgajām funkcijām, šī ārējā baterija ir arī ļoti kompakta un ērta pārnēsāšanai. Gludais dizains ļauj ražotājiem apgalvot, ka šī Power Bank ir tikpat skaista, cik spēcīga.

Divi USB un viens C tipa (Type-C) savienojums ļaus vienlaikus uzlādēt līdz trim dažādām ierīcēm – to visu Jūs varat veiksmīgi veikt visas dienas garumā. Šeit atradīsiet arī ievērojamas drošības funkcijas, bet pats galvenais, Jūs varēsiet iegādāties lielu ārējo akumulatoru par ļoti pieņemamu cenu.

RAVPower RP-PB083

RAVPOWER 25000mAh Ārējais akumulators

Šis ārējais akumulators vispirms Jūs pārsteigs ar savu jaudu – 25000mAh ir pietiekami daudz. Bet labākais ir tas, ka šāds modelis var papildu uzlādēties no saules enerģijas: tas nozīmē, ka, pavadot laiku dabā, Jums būs jādomā par pašas ierīces uzlādēšanu diezgan reti.

Var teikt, ka šī ārējā baterija ir paredzēta tikai izbraucieniem – pat ja Jūs gaida ekstremāli apstākļi. Izturīgs, ūdens un triecienizturīgs korpuss, 3 dažādi LED lukturīši, cilpa piestiprināšanai, trīs dažādas izejas – daudz vairāk, nekā Jūs varētu gaidīt!

Xiaomi Redmi VXN4304GL, 20000 mAh

Ārējais akumulators Xiaomi Redmi Czarny 20000 mAh VXN4304GL

20000mAh jaudu var piedāvāt liels skaits ierīču – var teikt, ka tā ir optimālā izvēle šādu modeļu vērtības ziņā. Xiaomi piedāvā šo ārējo akumulatoru, par kuru ir ļoti pozitīvas atsauksme. Ir arī vērts pieminēt, ka varēsiet vienlaikus uzlādēt divas ierīces, kas Jūsu ikdienu padarīs vēl vieglāku.

Rezerves barošanas avota lielums

Gan tālruņa ārējā akumulatora dizains, gan izmērs ir diezgan individuāls un atkarīgs no tā, kur un kad vēlaties izmantot šo produktu. Bieži vien ieteicams izvēlēties plakanus, mobilajiem telefoniem līdzīgus modeļus – šādi ārējā tālruņa lādētāji ērti iederēsies pat kabatā.

Jāņem vērā, ka šo izstrādājumu izmērs un svars bieži ir atkarīgs no to jaudas – ja vēlaties ārkārtīgi ietilpīgu modeli, Jums var nākties upurēt kompakto izmēru. Tomēr pie šīm ierīcēm pastāvīgi strādā, tāpēc ļoti iespējams, ka izdosies atrast variantu, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām. Iepriekš apspriestais Tellur Compact modelis ir lielisks pierādījums tam, ka mums nebūs ilgi jāgaida.

Paturot prātā visas šīs nianses, Jūs varat viegli izlemt, kura ir Jūsu tālruņa labākais ārējais akumulators.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us