Decembrī “Dr. Klauns” darbību finansēs “Bite”

Dr. Klauns decembrī finansēs Bite

Turpinot sniegt atbalstu labdarības organizācijām, mobilo sakaru operators BITE šogad decembrī pilnībā finansēs biedrības “Dr. Klauns” darbību. Tās kopsummā būs 500 dakteru Klaunu darba stundas, lai iepriecinātu mazos pacientus slimnīcās visā Latvijā. Kā norāda biedrības “Dr. Klauns” pārstāvji, šobrīd dakteri Klauni izjūt īpašu nepieciešamību strādāt un iepriecināt bērnus, sevišķi, ja viņiem Ziemassvētku laiks ir jāpavada slimnīcā. Šo vajadzību vēl vairāk pastiprina ārkārtējā situācija un pandēmijas radītie apstākļi, kuru dēļ emocionāli izsmelti ir arī bērnu vecāki un ārstniecības personāls. 

Pandēmija ir ļoti nežēlīgi ietekmējusi labdarības organizāciju darbu, kas sniedz nozīmīgu atbalstu dažādām sabiedrības grupām. Labdarības organizāciju saņemtie ziedojumu apmēri ir strauji kritušies, kas ne tikai būtiski ierobežo to spēju sniegt atbalstu tiem, kam tas ir nepieciešams, bet arī apdraud šādu organizāciju pastāvēšanu. 

Turpinot jau pavasarī uzsākto sadarbību, BITE šogad decembrī sniegs atbalstu biedrībai “Dr. Klauns”, lai dakteri Klauni svētku gaidīšanas un Ziemassvētku laikā varētu turpināt viesoties pie mazajiem slimniekiem un iepriecināt viņus.

“Pandēmijas laikā strādājot slimnīcā, redzam, ka, jo vairāk papildus ierobežojumi tiek noteikti, jo vairāk izjūtam, cik ļoti dakteri Klauni ir nepieciešami. Gan mazie pacienti – bērni, gan vecāki, gan ārstniecības personāls ir noguruši, un kopējā noskaņa mēdz būt visai trauksmaina. Tāpat, tuvojoties svētkiem, ikviens grib izjust to priecīgo noskaņu, tādēļ šajā laikā mēs dežurējam un strādājam vairāk, cenšamies pasniegt arī pandēmijas radīto situāciju ar humoru un gatavojam īpašus pārsteigumus mazajiem pacientiem. Starptautiskā pieredze liecina, ka arī mūsu kolēģi citās valstīs šajā laikā strādā vairāk. Papildus tam, tur dakteri Klauni, ievērojot visas nepieciešamās drošības prasības, nereti dodas uzmundrināt arī Covid-19 slimniekus,” stāsta biedrības “Dr. Klauns” vadītāja Marianna Milovska. 

Tāpat, viņa iezīmē, ka katru gadu pavasarī “Dr. Klauns” organizē Sarkano degunu dienu, kas ir gada lielākā labdarības kampaņa, kurā biedrība saņem ziedojumus, tomēr šogad pandēmijas dēļ to nav bijis iespējams organizēt. Vēl jo vairāk – laikā, kad papildu pūles jāiegulda finansējuma piesaistē, biedrības darbība tiek traucēta un apgrūtināta, jo laiku, kas tiek pavadīts uzrunājot potenciālos sadarbības partnerus un atbalstītājus, biedrības pārstāvji varētu pavadīt pie bērniem slimnīcās.

“Šobrīd pandēmija ikvienam rada daudz neskaidrību, taču mūsu vērtības, kuru starpā ir rūpes par cilvēkiem, sevišķi bērniem, saglabājas stabilas un nemainīgas. Šī gada pavasarī sākām sadarbību ar “Dr. Klauns”. Sākotnēji nodrošinājām dakteriem Klauniem viedierīces un sakarus, lai viņi varētu turpināt savu nozīmīgo darbu ar bērniem attālināti, kā arī atbalstījām biedrību informatīvi, stāstot sabiedrībai par problēmām, ar kurām tā sastopas krīzes laikā, un aicinājām cilvēkus mobilizēties ziedošanai. Ziemassvētku laikā vēlamies turpināt sniegt praktisku palīdzību, tāpēc decembrī apmaksāsim biedrības “Dr. Klauns” izdevumus, kas nodrošinās 500 prieka stundas mazajiem pacientiem,” informē BITES mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

Kā liecina biedrības “Dr. Klauns” pieredze citos gados, Ziemassvētku laikā sabiedrības atbalsts un vēlme ziedot labdarībai palielinās, ko, cerams, neizmainīs pandēmija. Būtiski, ka daudzi no cilvēkiem, kuri uzsāk ziedošanu Ziemassvētku laikā, turpina to darīt arī visa gada garumā. Savukārt regulāri ziedojumi ir ļoti būtisks aspekts, lai biedrība varētu plānot savu budžetu un turpināt darbu.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us