Ziemassvētki tuvojas: sarūpē dāvanas gudrāk

Ziemassvētku dāvanas

Svētku gaidīšanas laiks iet roku rokā ar īpašu gatavošanos: jāparūpējas par Ziemassvētku galdu, mājas dekorēšanu, un, kas ir ne mazāk svarīgi, – jāsagādā dāvanas. Šis būtiskais uzdevums prasa daudz laika un pacietības, taču šogad tev palīgā steidzas 4 dāvanu plānošanas lietotnes. Tās atvieglos gatavošanos svētkiem un ļaus vairāk enerģijas veltīt kopā būšanai ar mīļajiem.

Šīs viedās lietotnes palīdzēs izveidot nepieciešamo dāvanu sarakstu un pieturēties pie noteiktā budžeta:

gisfter

1. “Gifster” — šī visā pasaulē tik populārā dāvanu plānošanas aplikācija ir neaizstājama, ja vēlies izveidot dāvanu sarakstus atsevišķām grupām (ģimenei, draugiem vai kolēģiem). Informācijā var dalīties ar citiem iesaistītajiem, lai varētu kopīgi apmainīties ar idejām un ieteikumiem.

Aplikācija nodrošina rīkus, kas ļauj atzīmēt, kam dāvanas jau ir nopirktas un kam tās vēl jāsarūpē. Šeit atradīsi arī funkciju “slepenais Ziemassvētku vecītis”, kas atvieglo dāvanu apmaiņu.

Izmantojot Gifster, jūs varēsiet izveidot katrs savu vēlmju sarakstu un redzēt savu tuvinieku vēlmes – lielisks palīgs, kas palīdzēs izvēlēties noderīgas dāvanas. Lietotne padara dāvanu plānošanas procesu raitāku un ātrāku, un tajā ievietotā laika atskaite precīzi norāda, cik daudz laika atlicis līdz Ziemassvētkiem.

Android versija – Gifster

iOS versija – Gifster

2. “Giftplanner” – lietotne ne tikai Ziemassvētku periodam, bet arī citiem svētkiem vai gadījumiem, kuriem tiek pirktas dāvanas. Šī aplikācija ļauj precīzi atzīmēt savu budžetu un dažādus svarīgus datus par saņēmēju (mīļākā krāsa, adrese, hobiji) vai par pašu dāvanu (veikals, izmērs, cena).

Giftplanner ļauj konsekventi plānot dāvanu pirkumus un rūpīgi sekot līdzi visam dāvanu iegādes procesam. Aplikācijas lietotājiem tiek sniegts skaidrs ieskats dāvanas iegādes posmā (no iepirkšanās līdz nosūtīšanai).

Lietotni var aizsargāt ar paroli, lai ziņkārīgas acis neredzētu sarakstu un nesabojātu pārsteigumu. Izmanto šo lietotni arī pēc Ziemassvētkiem – tā noderēs gan dāvanām paredzētā budžeta plānošanā, gan palīdzot atcerēties svarīgu informāciju par dāvanas saņēmēju.

iOS versija – GiftPlanner

3. „Christmas Gift List Tracker”— lieliski piemērots tiem, kas vēlas vienkāršu dāvanu plānošanas lietotni, kurai nav daudz funkciju. Jūs pievienojat dāvanu konkrētam adresātam, norādiet cenu un to, vai tā jau ir iegādāta.

Christmas Gift List Tracker palīdzēs ātri un tikai ar dažiem klikšķiem sagatavot sarakstu un sekot līdzi svētku budžetam. Aplikācijas lietotājiem ir iespēja sekot līdzi kopējai pašreizējai summai, ko viņi ir ieplānojuši vai jau iztērējuši Ziemassvētku dāvanām. Ir arī iepriekšējo gadu saraksti un diagrammas ar precīzu budžetu, lai vienuviet varētu redzēt, cik un kam katru gadu tērējat.

Android versija – Christmas Gift List Tracker

iOS versija – Christmas Gift List Tracker

4. “Santa’s Bag” — šis bezmaksas Ziemassvētku vecīša palīgs palīdzēs noorganizēt svētkus un ietaupīt tēriņus. Mobilā aplikācija ar daudzām noderīgām funkcijām ļauj redzēt tuvinieku izveidotos vēlmju sarakstus, pastāvīgi aizpildīt ierakstus par dāvanas cenu vai atrašanās vietu. Ziemassvētku vecīša somā redzēsi, cik dāvanu jau esi iegādājies un kuras vēl tiek nosūtītas vai iepakotas. Šis sīkrīks izceļas ar to, ka tajā var ne tikai plānot, bet arī meklēt dāvanu idejas pēc kategorijas vai pārdevēja. Ar rīkiem budžeta veidošanai, uzdevumu saraksta izsekošanai un laika noteikšanai līdz Ziemassvētkiem šis sīkrīks ir kā papildu roka, kas ievērojami atvieglo dāvanu meklēšanas un iegādes procesa organizēšanu.

iOS versija – Santa’s Bag

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us