Viedtālrunis bērnam: kā iegūt labu ierīci par zemu cenu?

viedtālrunis bērnam Datuve.lv

Viedtālruņi kļūst par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu arī skolas vecuma bērniem – šīs ierīces palīdz uzturēt kontaktu ar vecākiem un klasesbiedriem, māca plānot laiku un ir nepieciešamas dažādu uzdevumu veikšanai. Ja bērnam ir nepieciešams viedtālrunis, kā izvēlēties labi funkcionējošu, bet lētu variantu? Šie padomi palīdzēs ne tikai vieglāk pieņemt lēmumu, bet arī ietaupīt naudu, izvēloties tālruni bērnam.

Būtiski ir izvērtēt, kuri tālruņa parametri ir svarīgākie un cik daudz vecāki ir gatavi tajā ieguldīt.

Operētājsistēma

Vislabāk būtu izvēlēties tādu telefona modeli, kuram ir tāda pati operētājsistēma, kāda tiek lietota vecāku tālruņos – tādējādi būs vieglāk un vienkāršāk saskaņot ierīces savā starpā un izskaidrot bērnam, kā to lietot. Ja meklējat labāko budžeta Android modeli, Samsung Galaxy A sērija ir īstā vieta, kur doties. Spilgtie un uzticamie A13 un A22 5G modeļi uzņem lieliskus fotoattēlus, un tiem ir ilgstošas ​​darbības baterijas. Ja jūsu ģimenes locekļi izmanto iOS ekosistēmas ierīces, varat droši iegādāties SE sērijas vai vecākus iPhone tālruņus savam bērnam, kas maksā lētāk. Apple ierīces saņem atjauninājumus ilgu laiku, tāpēc tās ilgāk būs drošas un uzticamas.

Dizains un izturība

Svarīgi, lai tālrunis būtu viegls un ērti turams rokā. Vislabāk, ja telefonu izvēlaties kopā ar bērnu – lai viņš var izmēģināt ierīci. Ir vērts pievērst uzmanību viedekrāna izturībai – meklējiet tālruni ar Gorilla Glass vai līdzīgu pret skrāpējumiem izturīgu ekrānu. Izvērtējot paša mobilā telefona izturību, jāpievērš uzmanība vairākām lietām – vispirms ir jāpārbauda, ​​no kādiem materiāliem telefons ir izgatavots. Viedtālrunis ar metāla vai citādi pastiprinātu korpusu, visticamāk, labāk izturēs kritienus.

Tā kā bērni bieži pazaudē lietas, varat iegādāties īpašus ar Bluetooth nodrošinātus priekšmetu meklētājus bērniem, piemēram, Samsung Galaxy Smart Tag vai Apple Air Tag. Pēc meklētāja piestiprināšanas objektam var uzraudzīt tā atrašanās vietu un nepieciešamības gadījumā ātri atrast pazaudēto priekšmetu.

Akumulatora darbības laiks

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties viedtālruni savam bērnam, ir akumulatora darbības laiks. Lielāka mAh akumulatora ietilpība nodrošinās, ka tālrunis neizlādējas visas dienas garumā. Tas ir ļoti svarīgi bērniem, kuriem dienas laikā nav pieejams lādētājs. Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, vai tālrunim ir izņemams akumulators. Tas var būt noderīgi, ja akumulators ir jānomaina pēc dažu gadu lietošanas.

Atmiņa

Bērni ne tikai runā pa telefonu, bet arī spēlē spēles, tāpēc ir labi pievērst uzmanību ierīces atmiņai – lielākajai daļai standarta viedtālruņu atmiņa ir vismaz 32 GB, bet dažiem modeļiem ir 64 GB un vairāk. Daudziem tālruņiem ir arī microSD kartes slots, lai varētu pievienot papildu krātuvi. Meklējot bērniem piemērotu modeli, apsveriet, vai tam ir jaudīgs procesors un liela atmiņa.

Funkcijas

Tālruņa funkciju nepieciešamība ir atkarīga no bērna vecuma: jaunākam bērnam pietiks ar ierīci ar pamata ziņojumapmaiņas un zvanīšanas funkcijām, savukārt pusaudžiem svarīgāka ir piekļuve internetam un laba telefona kamera. Piemēram, viedtālrunim Nokia G21 ir ļoti labs akumulators un kvalitatīva kamera. Tam ir ne tikai liels ekrāns, bet arī 90 Hz video atsvaidzes intensitāte, kas nodrošina lielisku spēļu kvalitāti un sociālo tīklu pārlūkošanu.

Labākie varianti līdz 200 eiro

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us