5 noderīgi pārlūkprogrammas paplašinājumi, kas vienkāršo interneta darbības

pārlūkprogrammas paplašinājumi

Noderīgu palīgu, kas atvieglo darbu vai laika pavadīšanu pie datora, nekad nav par daudz. Līdzīgi ir arī tīmekļa pārlūkprogrammas paplašinājumi, kuru izvēle ir ārkārtīgi liela, un atrast starp tiem īsto var būt diezgan liels izaicinājums.

Print Friendly & PDF

Šis paplašinājums ļauj saglabāt tīmekļa lapas kā PDF failu, izņemot reklāmas un citus traucējošus elementus. Lapas teksts tiek automātiski pielāgots, lai to būtu viegli lasīt. Ja vēlies, ir iespējams arī noņemt attēlus un mainīt teksta izmēru pirms faila saglabāšanas.

Print Friendly & PDF ir pieejams kā paplašinājums gandrīz visām populārajām tīmekļa pārlūkprogrammām — Chrome, Firefox, Edge un Safari.

Postlight Reader

Tāpat kā iepriekšējais paplašinājums, arī Postlight Reader palīdz no tīmekļa lapas noņemt visus traucējošos elementus un koncentrēties tikai uz tekstu un lasīšanu. Lietotājs var brīvi mainīt teksta lielumu, fonta stilu un fona krāsu.

Paplašinājumu var pievienot pārlūkprogrammai Chrome, kā arī Firefox un Edge tīmekļa pārlūkprogrammām.

Noisli

Ja vēlies pilnībā koncentrēties uz savu darbu un samazināt apkārtējo troksni, izvēlies sev piemērotu fona skaņu, izmantojot Noisli. Paplašinājumā var izvēlēties starp dažāda veida skaņām un kombinēt tās savā starpā – klausīties lietus skaņu, putnu dziesmas vai pērkonu. Ja vēlies, ir iespējams arī izmantot taimeri, lai iestatītu noteikta garuma sesijas.

Noisli ir pieejams kā pārlūka Chrome paplašinājums un kā atsevišķa lietotne gan Google, gan Apple lietotņu veikalos. Standarta versiju var izmantot bez maksas, maksas pakotnes piedāvā vairāk skaņu un iespēju.

Rabbit Hole for YouTube

Ja vēlies skatīties YouTube saturu, neredzot ieteikumus un komentārus, šis paplašinājums ļauj to izdarīt: to var izmantot, lai noņemtu ieteicamo un populārāko videoklipu un komentāru sarakstu, kā arī ir iespējams paslēpt citus ekrānā redzamos elementus.

Paplašinājumu var izmantot gan pārlūkprogrammās Chrome, gan Firefox.

Picture-in-Picture Extension

Šis paplašinājums ir pieejams pārlūkprogrammai Chrome, un to izveidojis pats Google. Ar šī paplašinājuma palīdzību video var pārvietot uz atsevišķu logu un turēt atvērtu blakus vai virs citiem logiem.

Tas darbojas gan Windows, gan Mac datoros, un viss, kas tev jādara, ir jānospiež Alt + P (⌥ + P Mac datorā).

Īpaši noderīgs rīks: kā vadīt citu datoru, izmantojot Google Chrome?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us