Ieskats jaunajā Android 12

Android 12

Paredzams, ka Android 12, nākamais lielais Android izlaidums, ieradīsies pie lietotājiem šī gada rudenī, un informācija par to līdz šim ir bijusi diezgan ierobežota. Xda-developers piedāvā ieskatu jaunās operētājsistēmas izskatā.

Ekrānuzņēmumi, šķiet, ir nopludināti no oficiālajiem Google dokumentiem, un šī ir pirmā zināmā nopludinātā informācija, kurā jaunā Android operētājsistēmas versija ir redzama vizuāli. Iepriekš ziņojām, ka Google pievienos Android 12 operētājsistēmai revolucionāro WireGuard VPN protokolu.

Kā redzams ekrānuzņēmumā, paziņojumu sadaļa izskatās nedaudz atšķirīga: ikonas ir lielākas un ir mainīta to krāsa. Tomēr šeit vairāk uzmanības būtu jāpievērš labajam stūrim, kurā redzama zaļa kameras un mikrofona ikona. Google, iespējams, ieviesīs Android konfidencialitātes iestatījumus, kas norādīs, kad lietotne izmanto tālruņa kameru vai mikrofonu.

Privātuma iestatījumos tagad varēs vieglāk pārbaudīt, kurai lietotnei ir atļauts izmantot tālruņa mikrofonu vai kameru.

Turklāt, izskatās, ka Google ieviesīs pārmaiņas, izveidojot jaunus logrīkus: tagad sākuma ekrānā varēs pievienot tērzēšanas un zvanu logrīku, kurā parādīts, ar ko jūs pēdējoreiz runājāt.

Ir vērts atzīmēt, ka operētājsistēma Android 12 pašlaik tiek izstrādāta, tāpēc galīgā versija, iespējams, neizskatīsies tāda pati kā šeit redzamie ekrānuzņēmumi. Paredzams, ka beta versija tiks izlaista maijā, bet publiski jaunā Android versija būs pieejama rudens sākumā.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us