Android 12 pēdējā Beta versija piedāvā jaunus logrīkus

Android 12

Nupat Google ir izlaidusi pēdējo Android 12 Beta versiju, pirms operētājsistēma tiek palaista pilnībā, un līdz ar to tiek ieviestas dažas vizuālās izmaiņas un funkcijas. Daži no ievērojamākajiem Beta 5 jaunumiem ir jauni pulksteņa logrīki, pārveidots kalkulators un jauna bloķēšanas ekrāna saīsne.

Saskaņā ar 9to5Google, nedaudz uzlabota ir arī pulksteņa lietotne – tai ir atjaunināts dizains, jaunas animācijas un (protams) krāsas, kas atbilst katra tālruņa motīvam.

9to5Google ziņo, ka Android 12 Beta 5 versija piedāvā solīto kapitālo remontu arī kalkulatora lietotnei, komplektā ar pasteļkrāsām un rotaļīgākām pogām. Lūk, jaunais pret veco:

XDA norāda, ka bloķēšanas ekrānam ir jauns ierīces vadības īsceļš (shortcut), kas ļauj kontrolēt viedās mājas ierīces, nospiežot pogu, kad esat ‘pamodinājis’ tālruņa ekrānu. Ierīces vadīklas jau bija pārvietotas no Android 11 ieslēgšanas izvēlnes uz ātrajiem iestatījumiem, taču tagad tās ir pieejamas citā, ērtākā vietā. Poga pievienojas Google Wallet saīsnei, kas parādījās jau Beta 2 bloķēšanas ekrānā.

Visbeidzot, Android Police ziņo, ka Pixel tālruņu īpašniekiem, kas izmanto Beta versiju, tagad ir piekļuve jaunai un uzlabotai meklēšanas joslai. Pēc meklējamā vārda ievadīšanas, jaunajā meklēšanas joslā tiks parādīti atbilstošie iestatījumi, kontaktpersonas un citi dati, papildu lietotnēm un Google meklēšanas rezultātiem.

Par dažiem mazākiem uzlabojumiem, kas parādās Beta 5 versijā, var izlasīt 9to5Google vai XDA pilnajos kopsavilkumos. Vai arī, ja vēlaties paši redzēt izmaiņas un jums ir atbilstoša ierīce, šeit varat izlasīt pamācību Beta versijas instalēšanai. Jaunās operētājsistēmas beigu versijai jāiznāk tuvāko nedēļu laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us