Zviedru pirāti ieguva provaideri

Zviedrijā parādījies „pirātu” provaideris Pirate ISP, kurš garantē anonimitāti saviem abonentiem. „Pirāti” sola saviem lietotājiem pilnīgu brīvību, pirmkārt, lejuplādējot no tīkla jebkāda veida saturu.

Zviedrijā savu darbību sāka interneta provaideris Pirate ISP, ziņo TorrentFreak. Provaideris sniegs zviedriem plašas pieejamības Interneta pakalpojumu. Tas garantē saviem abonentiem pilnīgu anonimitāti. Pirate ISP dibinātāji aī paziņoja , ka nesadarbosies ar Zviedrijas un ārzemju valstu valdībām pirātu meklēšanā un notveršanā.

Viena no Pirate ISP dibinātājiem ir Zviedrijas Pirātu partija, kura radīta uz slavena The Pirate Bay torrenta trekera pamata. Kompānijas izpilddirektors ir ekonomikas students un Pirātu partijas loceklis Gustavs Nipe. Tādējādi, „pirātu” politiķi cer papildināt partijas kasi, ka arī piesaistīt jaunus sekotājus.

Provaidera vadīšanu veiks ViaEuropa, kura rīkojas ar servisu-„anonimizatoru” iPredator. Serviss iPredator tika palaists 2009.gada aprīlī sadarbībā ar The Pirate Bay torrenta trekeru.

Pašlaik provaideris sniedz savus pakalpojumus beta- režīmā: tas jau sāka apkalpot Zviedrijas pilsētiņas Lundas iedzīvotājus. Beta- testēšana ilgs divas nedēļas. Pirate ISP plānos – aizņemt 5% tirgu Lundā un izplatīties uz citiem valsts reģioniem.

Atgādināsim, ka agrāk „pirātiem” izdevās saglabāt lielāko torrent trekeri The Pirate Bay, kuram bija jābūt slēgtam pēc tiesas lēmuma. Tas tika izdarīts ar parlamenta imunitātes palīdzību, kuru izmanto Pirātu partijas deputāti – pašlaik The Pirate Bay bāzējas tieši Zviedrijas parlamentā.

Kā avots izmantota TorrentFreak.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us