Zotac H55-ITX mātesplate ievieto Clarkdale mini-ITX formfaktorā

Zotac ir ieguvusi labu reputāciju, pateicoties savām funkciju bagātajām mini-ITX mātesplatēm, un kompānijas jaunākais produkts nav izņēmums. Plate, kuras modeļa nosaukums ir H55-ITX, piedāvā Intel Clarkdale atbalstošo H55 čipsetu, turklāt uz nelielas PCB, kas ideāli piemērota HTPC.

Ligzda LGA1156 nodrošina Intel Core i3, Core i5 un Core i7 (Lynnfield) procesoru atbalstu. Pēdējais noteikti ir pārmērība šāda tipa platei, bet lētākie Core i3 vai Core i5 ir perfekta izvēle, ja tiek izmantoti kopā ar Intel iebūvēto grafisko čipu, kas tagad piedāvā tādas iespējas kā Blu-ray „picture-in-picture” paredzēto divu video dekodēšanu un Dolby TrueHD un DTS HD Master Audio paredzēto Bitstream atbalstu HDMI vietā.

Bez šīm HTPC ļoti noderīgajām iespējām mātesplatē ir vēl citas. Ir pieejamas gan DVI, gan HDMI video izejas, tāpat desmit USB porti, seši SATA porti, viens eSATA ports, optiskā S/PDIF izeja, Gigabit Ethernet un 802.11n Wi-Fi ar divām antenām.

Divi DDR3 DIMM sloti atbalsta līdz 8 GB atmiņas ar takts frekvenci līdz 1333 MHz, turklāt mātesplatei ir viens PCI-Express slots, ja ir vēlme pievienot atsevišķu videokarti. Zotac neko vēl nav minējusi par cenu, taču, tikko Intel Clarkdale procesori kļūs lētāki, H55-ITX varētu kļūt par populāru [i]mainstream[/i] mini-ITX mātesplati.

[img]http://datuve/images/upload/20100111150403.jpg[/img]
[img]http://datuve/images/upload/20100111150410.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us