Zinātnieks uzskata, ka pēc 20 gadiem cilvēki varēs kļūt nemirstīgi

Visā pasaulē labi zināmais izgudrotājs un futūrists Reimonds Kurcveils (Raymond Kurzweil) apgalvo, ka pēc 20 gadiem cilvēki varēs kļūt nemirstīgi. 61 gadu vecais amerikānis skaidro, ka cilvēki varēs kļūt nemirstīgi, pateicoties nanotehnoloģijai un palielinātai izpratnei par to, kā darbojas cilvēka ķermenis.

Kurcveils stāsta, ka cilvēce ir sākusi saprast gēnus un datortehniku palielinātā ātrumā. Viņš uzskata, ka pēc 20 gadiem veikalos varēs iegādāties nanotehniku, kas spēs aizvietot daudzus dzīvībai nepieciešamos orgānus, un norāda, ka mākslīgie aizkuņģa dziedzeri un nervu implanti jau kļūst pieejami.

Balstoties uz Daily Telegraph sniegto informāciju, Kurcveils uzskata, ka pēc 20 gadiem mums būs pieejams veids, kā pārprogrammēt mūsu ķermeņu „akmens laikmeta programmatūru” tā, lai apturētu novecošanu. Tad nanotehnoloģija ļaus mums dzīvot mūžīgi – nanoboti aizvietos asins šūnas un darīs to darbu tūkstoš reižu efektīvāk.

Kurcveils arī stāsta, ka pēc 25 gadiem cilvēki bez skābekļa varēs zem ūdens izturēt četras stunda. Tas varētu būt īpaši noderīgi, ņemot vērā, ka globālās sasilšanas dēļ gaisu nebūs iespējams elpot. Nanotehnoloģija arī uzlabos cilvēku smadzenes līdz tādam līmenim, ka grāmatu būs iespējams uzrakstīt dažu minūšu laikā.

Virtuālās realitātes režīmā nanoboti atslēgs smadzeņu raidītos signālus un nogādās personu, kur vien tā vēlēsies nokļūt. Virtuālais sekss kļūs par ikdienišķu parādību. Tēli hologrammu veidā skaidros, kas notiek, lai cilvēks varētu pieņemt pareizos lēmumus.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/44065/181/]TG Daily[/url]
Vairāk par Reimondu Kurveilu – [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Raymond_Kurzweil]Wikipedia[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us