Zināms Nokia Tube iznākšanas datums, parādījušies pirmie oficiālie foto

Otrais oktobris varētu būt tas datums, kas daudziem liks mainīt savas domas par Nokia. Ziņu aģentūra Reuters apgalvo, ka tieši 2.oktobrī tiks prezentēts jaunais Nokia 5800 XpressMedia, zināms arī kā „Tube”. Šis tālrunis attāli līdzīgs iPhone un tā konkurentiem no HTC, LG vai Samsung nometnes.

Nokia 5800 XpressMusic, kā jau daļēji vēsta nosaukums, būs multimediju paradīze – ierīces priekšpusi rotās 3,2 collu liels skārienjutīgais ekrāns, kas spēs attēlot 16 miljonus krāsu, savukārt sānos būs atrodama mūzikas baudītājam tik svarīgā 3,5 mm austiņu izeja kvalitatīvākas skaņas sistēmas pieslēgšanai un TV izeja fotoattēlu vai klipu demonstrēšanai uz „lielā ekrāna”. Ierīces aizmuguri rotās kameras objektīvs – aiz tā slēpjas 3,2 megapikseļu sensors.

[img]/images/upload/tube5800.jpg[/img]
Tāpat telefons būs spējīgs pildīt arī darba funkcijas – tam ir četru zonu GSM uztvērējs (Quad-band), UMTS2100 un HSDPA atbalsts. Nokia 5800 XpressMusic integrēts aGPS un bezvadu tīkls. Tube specifikācijā parādās arī Bluetooth 2.0 un USB 2.0 ērtam savienojumam ar datoru un citām ierīcēm. Nokia „Tube” aprīkots ar 3 GB iekšējo atmiņu, taču ar microSDHC atmiņas kartēm to iespējams paplašināt par vēl 16 gigabaitiem.

Foto: mobil.cz

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us