Zepp – jauns viedpulksteņu zīmols

zepp

Stilīgs viedpulkstenis ikdienas veselības pārvaldībai no Huami – pasaules vadošā viedo valkājamo tehnoloģiju novatora. Zepp E ir paredzēts aizņemtiem profesionāļiem, kuri meklē augstākās klases dizainu un izcilas veselības un fitnesa parametru izsekošanas iespējas.

Tas ir minimālisma stilā veidots viedpulkstenis ar nevainojamu 3D izliekumu sānu malās, sirdsdarbības ātruma mērītāju un SpO2 uzraudzību veselīgam un izsmalcinātam dzīvesveidam.

Jaunā Zepp E sērija izmanto AI un modernākās tehnoloģijas, lai svarīgu veselības statistiku pārvērstu praktiskā izpratnē, palīdzot lietotājiem efektīvāk uzraudzīt viņu fizisko un garīgo labsajūtu.

zepp

Zepp E nodrošina vairāku veselības rādītāju fiksēšanu, miega un stresa uzraudzību, 11 sporta režīmus vingrinājumu reģistrēšanai un izsekošanai, personiskās aktivitātes izlūkošanas (PAI) veselības novērtēšanas platformu, kas lietotāja sirdsdarbības ātruma un ikdienas aktivitātes līmeņa detalizētos datus pārvērš vienā metrikā, nodrošinot viegli saprotamu rādītāju, kas palīdz lietotājam uzzināt vairāk par viņu fizisko stāvokli.

Papildus veselības un fitnesa izsekošanas iespējām Zepp E ir arī vieds ikdienas sabiedrotais, ļaujot lietotājiem iestatīt taimerus, modinātājus, pārbaudīt laika prognozes, kā arī saņemt paziņojumus, kad viedtālrunī tiek saņemti jauni zvani vai īsziņas. Tiem, kuri paļaujas uz mūzikas atbalstu savu treniņu laikā, Bluetooth mūzikas vadība ļauj lietotājiem vingrinājuma laikā atskaņot, apturēt vai izlaist dziesmas no pulksteņa, neizņemot tālruni no kabatas.

Zīmola oficiālā mājaslapa pieejama šeit.

Latvijā to ir iespējams iegādāties interneta veikalos 1a.lv un 220.lv.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us