Zagļi savu noziegumu veikšanai izmanto Google Earth

Policija apgalvo, ka noziedznieki izmanto Google Earth programmu, lai Anglijas ziemeļaustrumu daļā atrastu mājas ar lieliem dīķiem. Šajos dīķos atrodamas zagļu iekārotās, dārgās [url=http://www.koivide.lv/lv/koi_carps/sale/]koi karpas[/url]. Pēdējā laikā policijā paziņots par divpadsmit atsevišķām koi karpu zādzībām.

Kādam vīram no dīķa nozagtas četras karpas un dārgas ūdensrozes. Kaimiņš ziņo, ka esot redzējis divus vīrus ar lielu melnu tīklu, kas braukuši ar motociklu. Kāds cits vīrs zaudējis trīspadsmit koi karpas un ūdens filtrēšanas inventāru.

[img]/images/upload/20090629150951.jpg[/img]
Policijas preses pārstāvis paziņojis: „Google Earth parāda, kas atrodas cilvēku dārzos. Vienam no zagļu apmeklētajiem īpašumiem ir astoņu pēdu augsts žogs un tas atrodas nomaļus no ceļa. Dīķis atrodas dārza stūrī un no ārpuses nav redzams.”

Google šos apvainojumus atspēko, sakot, ka nevajag vainot Google Earth, jo zagļi izmanto kartes, tālruņus un auto, taču neviens šīs lietas nesauc par nozieguma vaininiekiem.

Šogad kāds brits atzinās, ka izmantojis Google Earth, lai no vēsturisku ēku jumtiem nozagtu skārdu vairāk nekā 170 tūkstošu ASV dolāru apmērā. Ar nosacītu sodu vīru izmācīt nevarēja un pēc dažām nedēļām viņš tika noķerts atkal, šoreiz saņemot 12 mēnešu ilgu cietumsodu.

Raksta avots – [url=http://www.tgdaily.com/content/view/43022/140/]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us