YouTube vietnē tagad var augšupielādēt 15 minūšu ilgus video

Pēc gadiem ilgas sūkstīšanās par to, ka 10 minūšu videoklipi ir par īsu, Youtube lietotāji beidzot ir tikuši uzklausīti. Sava emuāra [url=http://youtube-global.blogspot.com/2010/07/upload-limit-increases-to-15-minutes.html]ierakstā[/url] Google paziņoja, ka YouTube vietnes lietotāju kvēlākā vēlēšanās ir piepildīta, un tagad lietotāji varēs vietnē augšupielādēt 15 minūšu garus video.

Google iesaka lietotājus izmantot šo jauno iespēju un izveidot ”15 slavas minūšu” video. Google raksta: „Iedomājieties, ka šis video ir viss, ko pasaule par jums zinās. Ko jūs vēlaties tai pastāstīt?” Video ir jāpievieno līdz 4. augustam ar tagu „yt15minutes”. Google izvēlēsies vairākus cilvēkus, kas izbaudīs savu 15 minūšu slavas brīdi, jo viņu video tiks izvietoti YouTube vietnes sākumlapā.

Uzņēmums stāsta, ka augšupielādējamo video ilgumu izdevies pagarināt, pateicoties veiksmīgajai ContentID sistēmai un dažādiem rīkiem autortiesību īpašniekiem, kas palīdz filmu studijām un mūzikas ierakstu studijām pārvaldīt savu saturu. Acīmredzot Google ir mazāk noraizējušies par autortiesību pārkāpumiem, jo tās veidotā ContentID sistēma efektīvi palīdz noteikt nepieņemamu saturu.

[url=http://www.techspot.com/news/39815-youtube-bumps-upload-limit-to-15-minutes.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us