YouTube vietnē atrodas apslēpta spēle

Kurš gan nezina populāro „Snake” spēli, kurā ar čūsku veikli jāvāc barības gabaliņi, audzējot čūsku garāku. Tagad klasiskās videospēles versija tiek piedāvāta arī populārās YouTube vietnes apmeklētājiem. Maijā līdzīgu iespēju piedāvāja Google, svinot „Pac Man” 30.gadadienu – Google tīmekļa vietnes apmeklētājiem tika dota iespēja spēlēt „Google Doodle” spēli.

Ja skatāties YouTube video, kurš nav pietiekami interesants, var izklaidēties nedaudz citādāk – tīmekļa video gigants saviem lietotājiem noslēpis „Lieldienu olu” ar klasisko videospēli. Lai sāktu spēlēt to, lietotājiem jānospiež un jāpietur tastatūras taustiņš [i]left[/i] (pa kreisi). Taustiņš jānospiež, kad video ir pilnībā ielādējies, un tā atskaņošana ir apstādināta.

[img]http://datuve/images/upload/20100726165439.jpg[/img]
Kad spēle sākas, lietotājam ir jāvada čūska ar virziena taustiņiem un jācenšas noķert aplīšus, kas izaudzēs čūsku garāku. Ja čūska ieskries video atskaņotāja malā, spēle būs jāsāk no sākuma. Spēle darbojas tikai jaunajā YouTube video atskaņotājā, un neviens īsti nezina, cik ilgi jau tā ir pieejama. Spēle nav pieejama citās vietnēs, kurās ievietoti YouTube video.

[url=http://www.dailytech.com/Hidden+Snake+Game+Discovered+on+YouTube/article19153.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us