YouTube uzlabo vietnes mobilo versiju

Tiek paredzēts, ka nākamo gadu laikā cilvēki, kas vēlēsies piekļūt tīmeklim, biežāk izmantos mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus, nevis datorus. YouTube ir populārākā video vietne tīmeklī, un ik dienu neskaitāmi daudz lietotāju no visas pasaulēs tajā skatās video. Daļa lietotāju šim nolūkam izmanto īpašas aplikācijas dažādās ierīcēs, piemēram, iPhone vai citos viedtālruņos. Šo aplikāciju galvenais mīnuss ir tas, ka YouTube mobilā versija netiek atjaunota tik bieži, kā galvenā tīmekļa vietne.

Cenšoties risināt šo problēmu, YouTube ir paziņojuši par vietnes mobilās versijas atjauninājumu, kas sniegs lietotājiem jaunas iespējas. Lielākais jaunums ir ātruma uzlabojums – YouTube apgalvo, ka jaunā mobilā versija ir daudz ātrāka. Tā arī ir pielāgota ierīcēm ar skārienjutīgajiem displejiem – vietnē izvietotie elementi ir lielāki, lai uz tiem būtu vieglāk nospiest. Mobilajā versijā arī iekļautas dažas iespējas no galvenās vietnēs, piemēram, iespējas pievienot video savam favorītu sarakstam tieši no mobilās ierīces, kā arī paust savu viedokli par video ar ”Like” un ”Unlike” (patīk/nepatīk).

Pagaidām jaunā vietnes mobilā versija būs pieejama tikai angļu valodā, taču YouTube sola tuvāko mēnešu laikā pievienot citas valodas. Jauno vietnes versiju var izmantot dažādu viedtālruņu un citu mobilo ierīču lietotāji. iPhone lietotāji gan nevarēs baudīt Flash un HTML5 piedāvātās iespējas.

YouTube ziņo, ka vietnes mobilās versijas apmeklējums turpina augt. Salīdzinājumā ar 2008.gadu, 2009.gadā apmeklēju skaits bija audzis par 160%. Vietnes mobilajā versijā lietotāji ik dienu noskatās aptuveni 100 miljonus video – šādu skaitu video noskatījās galvenās vietnes apmeklētāji 2006.gadā, kad Google iegādājās šo vietni.

[url=http://www.dailytech.com/YouTube+Updates+Mobile+Website/article18970.htm]YouTube[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us